Jump to content
sipeyskeyk

Gaming keyboard/mouse

Öne çıkan mesajlar

§ 14 Oca 2022, 14:26

eyvallah. türkiyede satılmıyor sanırım omronları n11'de bulmak mümkündü de. solu bozuk olan bir tane daha var onun sağ switchini takayım olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Oca 2022, 15:11
On 07.01.2022 at 07:04, Saeros dedi ki:

ARKADAŞLAR

BANA BOZULMAYAN MOUSE SÖYLEYİN

gerçekten cinnet geçiricem corsair aldım daha 2 ay olmuş sol tuş çift tıklamaya başladı

yine böyle yüksek hassasiyetli ama mümkünse bu kadar çabuk bozulmayan bi mouse söyleyin lütfen, trınk diye alayım rahat edeyim ya, yeter ak

fiyatı 10000 lira filan olmasın mümkünse, 500 lira civarı filan ayırmak istiyorum max

Bu çift tıklama sorununun çoğu toz ile alakalı. İçini bir şekilde temizlesen düzelir aslında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:01
On 07.01.2022 at 07:04, Saeros dedi ki:

ARKADAŞLAR

BANA BOZULMAYAN MOUSE SÖYLEYİN

gerçekten cinnet geçiricem corsair aldım daha 2 ay olmuş sol tuş çift tıklamaya başladı

yine böyle yüksek hassasiyetli ama mümkünse bu kadar çabuk bozulmayan bi mouse söyleyin lütfen, trınk diye alayım rahat edeyim ya, yeter ak

fiyatı 10000 lira filan olmasın mümkünse, 500 lira civarı filan ayırmak istiyorum max

Ben bunu kullanıyorum, çok menunum,

https://www.hepsiburada.com/asus-p508-rog-strix-carry-bluetooth-optik-gaming-mouse-p-HBV00000MGAG0

Switchleri değişebiliyor. Lehimsiz dertsiz. Çıkarıp yenisini takıyorsun. Yanında da 2 yedek switch geliyor zaten. Onlar da bozulunca gidiyorum elektronikçiden alıyorum 2 tane, değiştiriyorum. canavar gibi çalışıyor, yalnız switchlerin farklı basma değerleri var, bazıları sert, bazıları yumuşak oluyor. Zamanla alışıyorsun zaten. Switcheleri şurdan da alabilirsin.

https://www.direnc.net/mx-1381-micro-switch

Kötü bir tarafı, yanlar lastik gibi bir şey kaymasın diye yapılmış, oralar çok çabuk yıpranıyor. Soldakini çıkarıp attım zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:09

ben de onu babama hediye ettim, bence g305 daha ergonomik ve ambidex.

bu sağlak mouse + uzun süre bu mouse tutulmaz, kramp pozisyonu.

Goering tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:12
2 dakika önce, Goering dedi ki:

ben de onu babama hediye ettim, bence g305 daha ergonomik ve ambidex.

bu sağlak mouse.

Nen dünyanın %90 sağ el kullanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:14

elini claw grip'e force ediyor mouse dizaynı

20190926_184706-min.jpeg.webp

bence fail design

benim elim falan büyük değil, büyük olsa 1 saat kullanamam bunu.

bana uymadı veya bilemem - ama g305'den rahat değil.

//

ekstra özellikleri güzel, switch değiştirme vs.

taşıma çantası vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:25

Benim tutuş clawtip olduğu için bana çok rahat geliyor. G305 aşırı uzun geldi bana, sattım internet üzerinden. Bana kıçı küt olan mouseler daha rahat geliyor. Uzun ve sarkık değil, arkası fit mouse lazım. Bu da fit olanlarından işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Oca 2022, 16:50

zevkler renkler, babam da bayağı sevdi a4tech kullandıktan sonra 6 sene

Spoiler

Gaming-Mouse-Grip-Styles-scaled.jpg

ben de buna göre claw grip'im ama mouse ufak olunca elim kasılıyor, doğal gelmiyor asus'un elimi zorladığı pozisyon.

zaten su toplamıştı elim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...