Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

On 07.01.2022 at 07:04, Saeros dedi ki:

ARKADAŞLAR

BANA BOZULMAYAN MOUSE SÖYLEYİN

gerçekten cinnet geçiricem corsair aldım daha 2 ay olmuş sol tuş çift tıklamaya başladı

yine böyle yüksek hassasiyetli ama mümkünse bu kadar çabuk bozulmayan bi mouse söyleyin lütfen, trınk diye alayım rahat edeyim ya, yeter ak

fiyatı 10000 lira filan olmasın mümkünse, 500 lira civarı filan ayırmak istiyorum max

Bu çift tıklama sorununun çoğu toz ile alakalı. İçini bir şekilde temizlesen düzelir aslında. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.01.2022 at 07:04, Saeros dedi ki:

ARKADAŞLAR

BANA BOZULMAYAN MOUSE SÖYLEYİN

gerçekten cinnet geçiricem corsair aldım daha 2 ay olmuş sol tuş çift tıklamaya başladı

yine böyle yüksek hassasiyetli ama mümkünse bu kadar çabuk bozulmayan bi mouse söyleyin lütfen, trınk diye alayım rahat edeyim ya, yeter ak

fiyatı 10000 lira filan olmasın mümkünse, 500 lira civarı filan ayırmak istiyorum max

Ben bunu kullanıyorum, çok menunum,

https://www.hepsiburada.com/asus-p508-rog-strix-carry-bluetooth-optik-gaming-mouse-p-HBV00000MGAG0

Switchleri değişebiliyor. Lehimsiz dertsiz. Çıkarıp yenisini takıyorsun. Yanında da 2 yedek switch geliyor zaten. Onlar da bozulunca gidiyorum elektronikçiden alıyorum 2 tane, değiştiriyorum. canavar gibi çalışıyor, yalnız switchlerin farklı basma değerleri var, bazıları sert, bazıları yumuşak oluyor. Zamanla alışıyorsun zaten. Switcheleri şurdan da alabilirsin.

https://www.direnc.net/mx-1381-micro-switch

Kötü bir tarafı, yanlar lastik gibi bir şey kaymasın diye yapılmış, oralar çok çabuk yıpranıyor. Soldakini çıkarıp attım zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

elini claw grip'e force ediyor mouse dizaynı

20190926_184706-min.jpeg.webp

bence fail design

benim elim falan büyük değil, büyük olsa 1 saat kullanamam bunu.

bana uymadı veya bilemem - ama g305'den rahat değil.

//

ekstra özellikleri güzel, switch değiştirme vs.

taşıma çantası vs.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

zevkler renkler, babam da bayağı sevdi a4tech kullandıktan sonra 6 sene

Spoiler

Gaming-Mouse-Grip-Styles-scaled.jpg

ben de buna göre claw grip'im ama mouse ufak olunca elim kasılıyor, doğal gelmiyor asus'un elimi zorladığı pozisyon.

zaten su toplamıştı elim...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Alıntı

https://drivers.softpedia.com/get/KEYBOARD-and-MOUSE/LOGITECH/Logitech-G403-Gaming-Mouse-Driver-Utility-3-14-12.shtml

- Fixes an intermittent scrolling issue experienced on some G403 gaming mice

şu zıkkımı tekrar yüklemeye çalışıyorum da beceremedim.
Logitech G Hub'ı sildim ama G403 update hala "Cihazınız Güncel" diyor ve yüklemiyor. Aygıt yöneticisinden mouse sileyim dedim, ama orada Logitech mouse gözükmüyor, 6 tane iAC uyumlu fare  (HID-Compliant ? ) listelenmiş gözüküyor.

internette bir sürü sorun okuyorum belki cevabını bulabilirim ama yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

bu rocketjumpninja fazla guru gibi gelmeye başladı ya. kendi subjektif deneyimine göre bi kurallar uydurmuş en iyi mausu bulduğunu iddia ediyor sanki. 5 sene önce bu tarz bi kulaklık incelemeye kafayı takmış adama güvenip iş yapmıştım sonradan ne mal olduğunu anladım. bu da öyle olmasın?

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.02.2022 at 18:14, GERGE dedi ki:

Şunu alın asıl, epeydir kullanıyorum, çok memnunum: https://www.hepsiburada.com/razer-basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-rz01-03150100-r3g1-p-HBV00000QMWQ3

Hatta epey ucuzlamış, bir tane yedek mi alsam ben de?

mx518den memnunum ama sadece denemek için alasım var bunu fakat razer qc baya dandikleşti galiba 4 tane basilisk x'in tümü farklı diyor eleman asd ve bi sürü kopma ve tuş problemi var nette. alsam mı bilemedim, şansa herhalde sağlam çıkması

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2 dakika önce, Silphatos dedi ki:

mx518den memnunum ama sadece denemek için alasım var bunu fakat razer qc baya dandikleşti galiba 4 tane basilisk x'in tümü farklı diyor eleman asd ve bi sürü kopma ve tuş problemi var nette. alsam mı bilemedim, şansa herhalde sağlam çıkması

Bende sorun çıkmadı hiç, bir yıl filan oldu sanırım alalı, hatırlamıyorum. Aldığımda yazmıştım buraya ama, 1 yıl, 1 hafta olmuş ?

Sadece kopma sorunu yaşadım başta, onu da Device Manager'da ve Power Plan'da USB sleep özelliğini kapatınca tamamen çözdüm. Masaüstü zaten, uyumasın USB, aynı ayar bluetooth dongle ile de, ses kartları ile de, midi cihazları ile de sorun çıkartıyordu. Böyle daha iyi.

Double click vb. olmadı hiç. Bu andan sonra olsa da umurumda olmaz, çok ucuzdu zaten. Ama anladığım kadarıyla ben şanslı mı çıkmışım? Video 2 yıllık bu arada, ilk seri sorunludur belki, o zamanlarda çıkmadı mı fare? Güncel eleştirilere bakmak lazım Amazon'dan.

Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, Seru dedi ki:

yani deathadder herhalde en iyi mouse mu diyelim. senelerdir aynı tasarım. ışık ekleyip çıkarıyorlar, malzemesini değiştiriyorlar, aynı mouse devam. ben kullanıyorum 5 6 senedir.

mini diyor yalnızzz deathadder çok ideal boyutlarda bu ufak gelebilir. 

benim deathadder da hala çalışıyor 2013'te almştım sanırım skatezler bitik tabi aliexpressten bir ara alacağım yenilerini bir de scroll wheele bakmak lazım arada tırtlıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Liebe dedi ki:

benim deathadder da hala çalışıyor 2013'te almştım sanırım skatezler bitik tabi aliexpressten bir ara alacağım yenilerini bir de scroll wheele bakmak lazım arada tırtlıyor.

benim 2013 model de çalışıyor skatez diye bişi kalmadı cazırt cuzurt sürtünüyor. skatez almaya kalksan aliden 80 lira amazondan 150 lira falan sanırım. lan ona 150 vereceğime 400-500e yeni güzel maus alırım diyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...