Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Dayanamadım G903 aldım. Stokta da sondu :)

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g903-lightspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBV000008T1RG?magaza=TM-Market

Edit: Vay be gerçekten sonmuş, ben aldıktan sonra 1358 TL oldu. Ben 1145 TL'ye aldım.

Edit 2: Vatanda 1045 TL diyor, yakında var gidip bakayım. Varsa onu alırım, bunu iptal ederim :)

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Baş parmak yeri olmayan, hafif eğimli olmayan fare sevmiyorum ben. Ambidextrous değilim ben, sağ elimle kullanacağım fareyi. Öyle ambidextrous fareler saçma geliyor bana.

Aslında MX Master 3'e 1000hz polling ve iyi bir sensor koysalar anında atlarım. 125hz-1000hz arası gidip gelince aşırı fark olduğunu anlıyor insan.

Sosyal ağlarda paylaş

g900 kullanıyorum yıllardır, çok memnunum fare olarak ama pili saçmaladı, kablolu kullanmak zorunda kaldım büyük ölçüde son bir yıldır. keşke kalem pilli yapsalarmış, li-ion kendinden bataryalı her farede aynı noktaya varıyorum.

ambidex bulabildiğim en iyi fare, bulması çok zor ambidex. son 20 yılda herhalde 2 tane düzgün bulabilmişimdir. zırt pırt kolum sakatlandığı için olmazsa olmaz benim için.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bir dahaya belki, şarj kablosu o kadar hafif ve uzun ki rahatsız etmiyor, takılmıyor sağa sola. ben alırken var mıydı hatırlayamadım. g900'lerin modüler yan tuşları ve üstteki dpi changer çok iyi gerçi. bir tek tekeri oyunlarda fazla kayıyor yavaş ayarda bile ama o konuda tatmin eden fare olmuyor pek.

razer viper ultimate da aradığım gereksinimleri karşılıyormuş gerçi, ben alırken yoktu sanırım çünkü razer modellerini de incelemiştim. 3 yıl olmuştur gerçi. bir dahaya aklımda tutarım, sağol. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Dayanamadım G903 aldım. Stokta da sondu ?

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g903-lightspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBV000008T1RG?magaza=TM-Market

Edit: Vay be gerçekten sonmuş, ben aldıktan sonra 1358 TL oldu. Ben 1145 TL'ye aldım.

Edit 2: Vatanda 1045 TL diyor, yakında var gidip bakayım. Varsa onu alırım, bunu iptal ederim ?

hb : 1099 diyo şu an 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Emin olamadım, iade ettim ya. Düşüneceğim biraz daha. Double click issue yorumları var G903 için amazonda bir ton. Midemi bulandırdı.

geçmiş logitech modellerinde yaşadım bunu (1 yılda double click'e başladılar ve tövbe ettim logitech'e) ama çekinerek aldığım halde g900'de yaşamadım hala 3 yıldan beri ki milyon kere basmışımdır herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.06.2021 at 11:03, GERGE dedi ki:

Razer Basilisk X HyperSpeed kullanıyorum. Aylardır sorunsuz. Kaybedersem aynısından tekrar alırım.

G903'ü iptal edip bundan aldım. Henüz kullanmadım ama elime çok uydu. 

1000 TL vermek istemedim mouse'a, eskisi kadar PC başında vakit geçirmiyorum. 

Bu tam bir F/P ürünü gibi duruyor. Teşekkürler GERGE.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.06.2021 at 15:34, Sam dedi ki:

g900 kullanıyorum yıllardır, çok memnunum fare olarak ama pili saçmaladı, kablolu kullanmak zorunda kaldım büyük ölçüde son bir yıldır. keşke kalem pilli yapsalarmış, li-ion kendinden bataryalı her farede aynı noktaya varıyorum.

ambidex bulabildiğim en iyi fare, bulması çok zor ambidex. son 20 yılda herhalde 2 tane düzgün bulabilmişimdir. zırt pırt kolum sakatlandığı için olmazsa olmaz benim için.

ilginçmiş valla heralde pil markaları değişiyor farklı üretimlerde. ben g900u 2016 black friday'de almışım hala en az 4 5 gün gidiyor şarjı. gerçi ben senin kadar aktif kullanmamış olabilirim. o yüzden de olabilir bu fark. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk kullanmaya başladığımda da 2 gün gidiyordu (31 saat yazıyor yazılımda zaten, max güncelleme hızı ve rengi değişen soluk ışıkla) gün boyu kullanım olduğu taktirde. 14 yıl önce aldığım 2 aa'lı intellimouse bir ay gidiyordu. ? 20-30 gram dert etmeyip şunlara cep telefonundan uzun dayanan pil koysalar keşke ya da bıraksınlar gene biz kalem pil koyalım. ama o zaman pil ömrü bitince yenisini satamazlar tabii. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Beni Basilisk X HyperSpeed'e çeken pil ömrü oldu en başta. 1000hz'de, kendi alıcısı ile 1,5-2 ay kadar pili gidiyor. 280 saat diyorlar en yüksek performansda, Bluetooth ile bağlanırsam da 500 saat. Cidden de öyle. 125hz bluetooth ile ama 1000hz hissedilebilir fark yarattığı için kullanış konforunda bluetooth kullanmıyorum hiç.

Bir tane AA pil alıyor sadece. Gamepad ve fare için şunları aldım işte: https://www.amazon.com.tr/GP-Batteries-Recyko-Kalem-Şarjlı/dp/B0771K9GLH/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...