Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

800 dpi güzel bence. ilk gaming mouse mx500 almıştım herhalde 2000lerin başında. bi default 400 denedim çok yavaş gelmişti, sonra 800 yaptım o zamndan beri sabit dpi'ım 800 ve windows hızı da 6/11  (windows hızı 6/11den farklı ise negative acceleration olur oynanan oyunda raw input seçeneği yoksa, bu da ilave beleş bilgi olsun size hadi iyisiniz) 

Sosyal ağlarda paylaş

10 yıldır 2000 dpi kullandım şimdi zar zor 1600e çektim anca. düşürmek istiyorum ama quake tarzı oyunlarda ani dönüş yapamıycak hale geliyor daha düşünce.

edit: 10 değil 15 yıl. quake oynuyo musun desen hayır

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

g305 geldi, dönüştürücüyle alkalin AAA taktım g403den sonra tüy gibi hafif geldi. iyi ki parçalamışım eskiyi bependim bunu. bir önceki de g102ydi zaten o yüzden kaportasına alışığım. wireless ucuz ama dandik olmayan mouz arayana öneririm (elleri ayı yavrusu patisinde hallice olanlar hariç, siz gelmeyin lan)

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

g305 geldi, dönüştürücüyle alkalin AAA taktım g403den sonra tüy gibi hafif geldi. iyi ki parçalamışım eskiyi bependim bunu. bir önceki de g102ydi zaten o yüzden kaportasına alışığım. wireless ucuz ama dandik olmayan mouz arayana öneririm (elleri ayı yavrusu patisinde hallice olanlar hariç, siz gelmeyin lan)

geç bile kaldın kablosuza geçmekte

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.05.2021 at 14:52, Fistan dedi ki:

ilk logitech g9 u aldım paticik dotada nasıl övüyorum 3200dpi diye, ama dpi bi türlü ayarlayamamıştım nasıl lan falan derken 400dpi a indirdim 1 ay sonra sessiz sessiz

Bu her genç countercının başına geldi ya, toplu a4tech mouse kullanırken içinden ayarlanabilir ağırlık da çıkan g5 e geçince fragmaster olacağım sanmıştım, mahallede anlata anlata bitiremiyorum şöyle iyi böyle iyi. Sonra evde ayarları kurcalarken dpi sona getiriyorum fırıl fırıl mouse sonra 400e falan indirmiştim içimde bir burukluk e dedim ne anladım bu işten. Ağırlıkları da bir takayım falan dedim içinden çıktı ya illa kullanacağım, gülle gibi oldu mouse sonra komple kartuşu bile çıkarmıştım ama yıllarca sakladım o ağırlık kutusunu bir gün lazım olur diye aadfgssf

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ben bu işe girmeyecektim. Yeni yeni klavyeler almak istiyorum.

Bunu söyleyeceğim: https://www.shop4tr.com/pc-gaming-keyboards/glorious-pc-gaming-race-gmmk-tkl-80-rgb-keyboard-barebones-iso-layout

İstediğim kadar switch ve keycap denerim sonra. Sessizlere bakarım önce ofiste kullanma amacıyla.

Bu arada Cherry Ultra-Low Profile switch yapmış, dizüstleri için:

İçinde hem bundan hem de Sensel touchpad olan, 14" 3:2 ekran bir dizüstü hayallerde artık. Teknoloji gelişiyor ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...