Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Ofiste oyun için olmayan her markadan klavye var, en en en adileri Philips olanlar.

Trust GXT 890 Cada kaliteli ve ucuz bir klavye, bunu al daha iyi en ucuzundan arıyorsan. Outemu Red var içinde. Trust bir ara kaliteli marka olma gayesine girip 2-3 ürün üretmişti, bu da onlardan.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, goldbären dedi ki:

öyle bir anlatmışsınız ki sanırsın bozuk klavye patlayıp parmak koparıyor sdf.

blekascığım bakma bu entüsiaslara. bir daha aptal derlerse gelir annelerine şikayet ederim ben onları.

dostum ne oldu, philips mi aldıralım

gerçekten bok gibi

seni biri mi üzdü? dalga mı geçtiler?

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GERGE dedi ki:

Ofiste oyun için olmayan her markadan klavye var, en en en adileri Philips olanlar.

Trust GXT 890 Cada kaliteli ve ucuz bir klavye, bunu al daha iyi en ucuzundan arıyorsan. Outemu Red var içinde. Trust bir ara kaliteli marka olma gayesine girip 2-3 ürün üretmişti, bu da onlardan.

Kendi üretimi degil o model de. Yukarida dedigim gibi pati logosu bastirip alabiliriz istiyorsan onu da.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Aluriel dedi ki:

Bilmedigimizi yada kullanmadigimizi nerden biliyorsun lan sisko. zaten alacak adam essek degilse almadan once acar 2 video izler youtubedan.

Redragon uretici firmasi baska markalara da oem saglayan eastern times technology diye bir firma. kendi urunlerini redragon markasiyla satiyor.

philips alma, ayni fiyata hotswappable klavye sunuyor redragon. stok hali cok daha iyi olmasa bile en azindan modlayarak duzeltebiliyorsun belli seviyeye kadar.

bu bilgilendirici ve eğitici mesaj için teşekkür ederim. iyi forumlar...

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.02.2021 at 20:24, Pordakal dedi ki:

Bende logitech g400s bozulacak diye cok tirsiyorum. Keske alirken 2 tane alsaymisim yedekte bulundurmalik. Arada mediamarkt vatan gibi yerlere gittigimde bakiyom g400s gibi elime oturan mouse yok. Bozulursa bilmiyorum napicam

ya bu g400s'ten sırf ucuz diye almıştım bir yerde acayip ucuza satılmıştı seneler önce, 60 TL gibi kalmış aklımda. hala ofiste kullanıyorum iyi ki almışım. deathadderı da şimdilik dolaba kaldırdım evde kullanamıyorum skatezleri eridi iyice, wheel da bir tutuk çalışıyor açıp bakmak lazım aslında. 

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Aiko dedi ki:

@xwhiplashx hala bekliyorum bu siparişi 1 ayı geçti :S. kargo detaylarında kargonuz iptal edildi yazıyor. Satıcı size bilgi vericez diyip geçiştirdi.

abi biz gram sıkıntı yaşamamıştık. 1 ayı bulmamıştı gelmesi hatta.  çünkü adamlar gold satıcı kıvamında hatta sorun çıkacağını en azından parayla ilgili sanmıyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2 saat önce, GERGE dedi ki:

Sıkıldım kablolu fareden, bugün eve dönerken Razer Basilisk X Hyperspeed aldım. G502 LIGHTSPEED alayım diye girdim dükkâna aslında ama pilinin 30-40 saat gittiğini öğrenince Razer'e yöneldim. Doğru mu yaptım tam bilmiyorum ama.

Kısa kullanımımda düzgün gibi.

impulse buyur olmayın arkadaşlar, özellikle gerge iseniz

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 16.02.2021 at 16:20, xwhiplashx dedi ki:

abi biz gram sıkıntı yaşamamıştık. 1 ayı bulmamıştı gelmesi hatta.  çünkü adamlar gold satıcı kıvamında hatta sorun çıkacağını en azından parayla ilgili sanmıyorum. 

bugün refund istedim. kabul edildi. adamlardan kargo takip numarası istedim. verdikleri cevap "ok" oldu ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

2 yıldır kullandığım G502 mouse orta tuş tıklamama sorunu veriyor şu an garantisinin son günleri yollayacağım ama geri dönüş ne olur bilemiyorum acaba mouse olarak ne almalıyım eğer bundan düzgün geri dönüş alamazsam. Steel Series Rival 600 filan bakıyorum ama kullanan varsa bir bilgi verebilir mi ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Daha çok yazı yazmak için bir klavye almak istiyorum. Gözüme bunu kestirdim: https://www.hepsiburada.com/logitech-g610-orion-brown-arkadan-aydinlatmali-mekanik-oyuncu-klavye-920-007866-pm-HB000000AJUU

Cherry MX Brown var içinde.

Ama sormadan atlamayım dedim bu sefer. Bir yorum bekliyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...