Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

2 kere razer blackwidow kullandım. ikisi de tam aynı yerinden, kablonun klavyeye girdiği noktadan arızalandı. daha da razer almam. 

Dün Logitech G413 sipariş ettim, red switch mekanik. Umarım memnun kalırım, içim acıyor mouse-klavye'ye çok para verince ?

Asus Cerberus klavye ile arasında kalmıştım, cerberus mekanik değil ama su geçirmez, makro tuşları var falan fonksiyonlar iyiydi, ama sağlamlık olarak g413 hem mekanik olması hem gövdesi falan bi daha sağlam gözüktü. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 28.01.2021 at 23:50, xwhiplashx dedi ki:

https://www.amazon.de/gp/product/B07SKDZ9YD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s02?ie=UTF8&psc=1

agalar mekanik klavye kullananlara daha once denemeyenlere gelsin.

ben bugun bunu aldim ve birer tane dedikleri gibi taktim. 

hafif bir seste azalma, tuslamada daha hissedilir oldugunu soyleyebilirim. silikon o-ring olmasi acikcasi tusa basmalarda daha hafif ve yumusak oldugunu soyleyebilirim.

ben tr'de bulamadim acikcasi. amazon ve aliexpress'te mevcut.

3 yil once benim klavyeyi Amazon US'ten 120 TL'ye kargo dahil almistim.

Su an O-Ring icin 234 TL odemem lazim kargo dahil.

TY Turkiye.

Sosyal ağlarda paylaş

54 dakika önce, paradoksalkedi dedi ki:

3 yil once benim klavyeyi Amazon US'ten 120 TL'ye kargo dahil almistim.

Su an O-Ring icin 234 TL odemem lazim kargo dahil.

TY Turkiye.

cok gereksiz sacma bir durum. 

ptt gumruk 13 lira ödedim aliexpress ten 8 dolara aldim 7383847 gun sonra geldi. 

sonuç: cokta bi boka yaramadi. 

Sosyal ağlarda paylaş

@ZaugnaKhaldun 'un da bi razer kulaklığı vardı, acı çektirirdi hepimize, oyunun ortasında kapanırdı, ses mekanikleşirdi, cızırtı olurdu falan. Bu kadar negatif razer tecrübesi edinince artık ?

hatta ilk blackwidow aldığımda 2 ay sonra sapıtmaya başladı, garantiye gönderdim yenisini verdiler. yazılımsal hata oluşmuş. sonra onu bi 3-4 sene kullandım kablo gitti. sonra patiden ikinci el almıştım kimden unuttum şimdi. onu da bi 3-4 yıl kullandım ve gg.

Ortalama üstü klavye alıyosam en en az 5 sene gitmesi lazım bence ?

Sosyal ağlarda paylaş

ya hadi ilkini ben biraz hırpalamışımdır böle ayağımı masaya uzatıp klavyeyi çekiştirip kucağıma falan alıyodum, o ara kablo eğilip bükülmüştür vs. ama bu kendi kendine gitti resmen fdsg

kaldı ki kafam kadar kablo yapıyosunuz, 2-3 eğip bükünce hemen yırtılcaksan ohoo

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

@ZaugnaKhaldun 'un da bi razer kulaklığı vardı, acı çektirirdi hepimize, oyunun ortasında kapanırdı, ses mekanikleşirdi, cızırtı olurdu falan. Bu kadar negatif razer tecrübesi edinince artık ?

hatta ilk blackwidow aldığımda 2 ay sonra sapıtmaya başladı, garantiye gönderdim yenisini verdiler. yazılımsal hata oluşmuş. sonra onu bi 3-4 sene kullandım kablo gitti. sonra patiden ikinci el almıştım kimden unuttum şimdi. onu da bi 3-4 yıl kullandım ve gg.

Ortalama üstü klavye alıyosam en en az 5 sene gitmesi lazım bence ?

ben razer raiju aldim 250$ mi neydi, stick drift var saga cekiyor.

dubai'den alindi, cop oldu.

butun seri hataliymis...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...