Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

ya bu logitech o kadar tanıtım kasıyor. 

abi tamam fiyatın pahalı olabilir ama stok yap artık türkiyeye. sonuç olarak g pro geldi ve geldiği gibi satıldı mesela. 

site full güncel ama bi tane ürünü temin edemiyoruz ne anlamı varsa. o yüzden logitech e artık dargınım fsdfs 

ya pahalı satılmaz desekte yine stoğu sömürecek bir güruh var tr de

Sosyal ağlarda paylaş

@Goering

Anne'yi beğenmedim. Hem bu yaştan sonra kendime Anne'ci oldu dedirtmek istemiyorum. Neden? 

Mevcut keyboard'umda olup Anne'de olmayanlar: ENTER TUŞU. Küçük enter tuşundan nefret ediyorum, seveni de sevmiyorum. 

2. NUMPAD. Numpad'siz klavye? LoL

O yüzden mevcut klavyemin yapısının aynısı bir wireless klavye kabulümdür. 

Benim canım keyboard'um,

SteelSeries-6Gv2_small-800x460.jpgAnne;

61iY8J4FxAL._AC_SL1461_.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

@Goering

İşte bu! Bana bunlarla gelin, BAYILDIM.

71GutCvL9xL._AC_SL1500_.jpg

amazonda var ama grisi ya offffffffffff

https://www.amazon.com.tr/mekanik-87-tuşlar-10-Keyless-RollOver-Schreibkraft/dp/B078H3WPHM/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=durgod&qid=1610551372&s=computers&sr=1-1

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

logitech g pro wireless fare aldım. corsair'i iptal edip.

ilk gün izlenimim, pil için henüz bir şey diyemem. 

ama hafifliği bence oyun içinde çok önemli olduğuna inananlardanım.

avuca oturuşu çok iyi. yaba gibi elim yok zaten çok narin ellerim vardır fdsfsd

orta tuş sonsuz döngü yapmıyor artı mı eksi mi bilemem. ama sonsuz döngü olsa iyiydi.

dpi değeri en yüksekte oynayan kimdir çok merak ediyorum ama kablosuz algılama beni çok tatmin etti.

sessiz tuşların olması güzel. abanırsan tabii ses var ama genel olarak ses çok düşük.

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.01.2021 at 09:19, xwhiplashx dedi ki:

RGANO Professional Peripherals Store
https://a.aliexpress.com/_B0py63

Arkadaşa bu adamdan aldık Logitech orijinal ürünleri ve DHL ile gönderiyor. Gümrük 180₺ bisey çıktı. Amazon abd de pahalı fiyatlar zaten çoğu modeli TR ye kapalı 

bu arada ben de buradan yedek bulunsun diye g305 aldım beyaz. gelince yorum yaparım orjinal mi diil mi diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Logitech G Pro 

GX Blue Clicky-Switch

TR tus duzeni yok.

Clicky versiyonu Linear stoklara bir turlu girmediginden dolayi "yetti gari" diip satin aldim. Linear versiyonu Clicky'e gore daha sessiz ama gaming olarak baktiginizda tus basim hissiyati Clicky ve ya Tactile versiyonlari gibi degil. Ondan alip onu vermisler gibi bi sey tam amerikan mantigi olmus onda o var bunda bu yok gibi bir durum. Clicky eger sesle ilgili sikintiniz yoksa(daktilo sesi gibi) ozellikle aksiyon dolu oyunlar icin tavsiye edebilecegim muazzam bir klavye. Performans acisindan ben baska bir gaming mouse / klavye markasi kullanmadigim icin bu iyi bu kotu diyemem. ama G serilerine gore G Pro bu isin en vahsi tarafiymis bunu anladim. 

Sonuc olarak ben bu ise yatirim yapicam aga derseniz G Pro serisini iyice tarayip yurt disinda ozellikle avrupa - abd de yasayan gel git yapan akrabaniz dostunuz varsa kesinlikle alin diyebilirim. 

Sosyal ağlarda paylaş

22 dakika önce, Aiko dedi ki:

Logitech fiyat iyiymis digerleribe gore ama romer switch nasildir? Hic bilmiyorum. Kalitenin yaninda blue switch gibi sesliyse yine istemem. 

Cooler master in da tr layout yok sanirim.

son olarak bilek destekli neden yapmazlar ki su klavyeleri artik. Cikarilabilir yap koy yani. 10 dolar oynatmaz.

bilek destekli olsa alirdim mesela

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...