Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

2016'da amazondan g900 almıştım 75 dolara. dolar kuru 3,47'miş. 100 dolar altı olduğu için sadece 7 dolar kargo vermişim. 280 tl civarına gelmiş. hey gidi günler. g903 şimdi 1300 tl olmuş asdfsaf

hala taş gibi bu arada mouse. pil ömründe de rahatsız edecek bir düşüş yaşamadım. zaten çok hızlı şarj oluyor. yeni modeli g903 de böyledir heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

Mouse dediklerinize bakacağım. Hazır el atmışken klavyeyi de wirelessa çevireyim o zaman. Şuanda steelseries 6gv2 var, cherry mx black switch var, sertliğinden ve sesinden şikayetim yok memnunum diyebilirim. Bunları göz önünde bulundurarak, ne önerirsiniz? 

edit: hehe, şuanki mouse ve klavyeyi de bu başlığı açtığımda sorup almışım. Sonuç gayet iyi ? 

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Bende bundan var:

https://steelseries.com/gaming-mice/rival-300-csgo-fade

Ama tekerleği bozuldu. Memnunum sizse olarak, rival 3 alsam yadırgamam sanırım değil mi?

Abi logitech al ya da benim yayinladigimdan al. Ben bi testten geçirip yazicam zaten elime ulaştığında. 

Kablolu takılırım dersen kablolu seçeneğide var. 

3 saat önce, xwhiplashx dedi ki:

Ben kablolu 4 sene sonra bozulunca artık buna geçiyorum gelsin o zaman yorum yaparım ama tr fiyatına göre ve 1ms tepkime süresiyle iyi bir ürün aldığıma inanıyorum. 

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, xwhiplashx dedi ki:

Abi logitech al ya da benim yayinladigimdan al. Ben bi testten geçirip yazicam zaten elime ulaştığında. 

Kablolu takılırım dersen kablolu seçeneğide var. 

corsair harpoor alma. tam bi ucuz malın yahnisi. şuan kullanıyorum ve memnun değilim

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

diğer corsair mouseları kullanmadım. sevmeme sebeplerimi sayayım;

razer deathadderdan geçtim buna

deathadder  tutuşu daha rahattı. elime daha iyi oturuyordu

malzemesi çok daha kaliteli duruyordu. harpoorun plastiği acayip ucuz bir his veriyor. button hisside çok ucuz aynı şekiilde. softwareı de beğenmedim ayrıca

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, Aiko dedi ki:

o diil de geçen keychron üzerinden klavye alıyım dedim kredi kartımı kabul etmedi. şimdi kontrol ettim turkiyeye kargo seçeneğini kaldırmışlar. tek çare aliexpress şuan heralde

Şöyle ki önce bankanla görüş provizyon usulü çalıştığı için bizde ki gibi 3d secure mevzusu yok. Günlük kart çekme limitinide ayarla tamamdir. 

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, Aiko dedi ki:

@reampage faturayı düşük gösteremezsin orda, vergisiyle pahalı olur.

@xwhiplashx çok uğraşmamıştım 2 kere satın almayı denemiştim sadece. şu an adres girerken türkiye seçeneği yok.

Olur olur bir şeyi eksik yapiyondur. Bazi markalarin modelleri satilmayabiliyor tr de açık olmayabiliyor. (örnek : logitech g serisinin bazilari) bazen almanya sitesinede bak derim 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...