Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

minik bir çocukken bile quake 2 oynarken "klavye çok büyük, kolum mouse'a uzanamıyor" diye şikayet etmiyordum. ilginç sorunları varmış insanların hiç bilmiyordum...

ben de hyperx membrane aldım bakalım baya sessiz yorumları aldım gelsin yorum yaparım.

Sosyal ağlarda paylaş

abi klavye farenin götgöte olması da senin tercihin. ben kendimi bildim bileli gayet geniş tutuyorum V şeklindeyim. herkesin ergonomisi tam tek tip olmayabilir. tamamen kişisel tercihleri evrensel gerçek gibi yazıyorsunuz bir de bu ülkemin bilim insanı olacaksın. ONDAN SONRA NİYE GERİ KALIYORUZ (güzel yerden triggerladım bak şimdi)

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, goldbären dedi ki:

abi klavye farenin götgöte olması da senin tercihin. ben kendimi bildim bileli gayet geniş tutuyorum V şeklindeyim. herkesin ergonomisi tam tek tip olmayabilir. tamamen kişisel tercihleri evrensel gerçek gibi yazıyorsunuz bir de bu ülkemin bilim insanı olacaksın. ONDAN SONRA NİYE GERİ KALIYORUZ (güzel yerden triggerladım bak şimdi)

V şeklinde tutmak ergonomik değil işte.

Ayrıca doktoru olduğum alanda yaptığım son yorum 3 hafta önce mi ne gramı 302 lirayken altın alınabileceğini söylemekti ? , sikleyen oldu mu bilmiyorum tabii.

deadwoll tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

31 dakika önce, deadwoll dedi ki:

V şeklinde tutmak ergonomik değil işte.

Ayrıca doktoru olduğum alanda yaptığım son yorum 3 hafta önce mi ne gramı 302 lirayken altın alınabileceğini söylemekti ? , sikleyen oldu mu bilmiyorum tabii.

ulan altınla ne alakası var sdfs. harbiden triggerlanmışsın ben eğleniyoruz sanıyodum.
(240tan aldım ben altını ayrıca)

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Oce4n dedi ki:

ben de hyperx membrane aldım bakalım baya sessiz yorumları aldım gelsin yorum yaparım.

çok highend bi mekanikten geçmiyorsan %99 memnun kalacan genel olarak

tek bir rahatsız eden şey oldu beni. o da sağ üstteki capslock/numpad/gamemode indicatorleri çok parlak beyaz ışık. klavyenin rgbyi de kapattığım için çok rahatsız etti beni açıkken o nedenle üstünü ufak bi kartonla kapatmam gerekti.

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, goldbären dedi ki:

ulan altınla ne alakası var sdfs. harbiden triggerlanmışsın ben eğleniyoruz sanıyodum.
(240tan aldım ben altını ayrıca)

Ekonometriyle numpad'siz klavye mouse ergonomisi alakalı da, altın mı alakasız lksdfhds. Ben de eğleniyorum da kimse beni anlamıyor o.\\\

Spoiler

Ayrıca son iki aydaki dip fiyatındaydı altın fiyatları hıh

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Solak olup numpad kullanan var mı bu arada? Benim klavye de numpad'li ama tuşlarına dahi basmamış olabilirim. Çok özeniyorum böyle bankada çalışanlar falan numpad'le TC Kimlik no yazarlarken. Sırf havalı havalı yazamasınlar diye tek tek  söylüyorum rakamları.

asusun var bi modeli aslında. Asus ROG claymore. numpad kısmı çıkıyor veya sol tarafa takılabiliyor falan

Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, Xenocide dedi ki:

Abi djsjsj

"Hmm oyun oynayacagim. Dur numpadsiz klavyemi takayim"

2 saat sonra

"Hmm hesap yapcam, dur numpadli klavyemi takayim."

3 dakika sonra

"Hmm yine oyuna gireyim. Dur numpadsiz klavyemi takayim."

evden çalışıyoruz 3 haftadır falan. numpad yokluğunu hissetmedim hiç.

işteyken arada oyuna girince de numpad rahatsız etse bile zaten tryhard mod oynamadığın için çok da şey etmemek lazım deyip geçiyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, Aluriel dedi ki:

evden çalışıyoruz 3 haftadır falan. numpad yokluğunu hissetmedim hiç.

işteyken arada oyuna girince de numpad rahatsız etse bile zaten tryhard mod oynamadığın için çok da şey etmemek lazım deyip geçiyorsun.

yav tamam sen ihtiyaç duymuyo olabilirsin de, dünyaya ihtiyaç duyulmadığını kanıtlamak için "en son ne zaman oyun oynarken numpad kullandın" gibi bi argümana ihtiyacın yok, kanıtlaman gereken bi şey yok ortada keza.

ben account loginlerde, bilgisayarı açtığımda şifresini girerken, arada bi şeyler yazarken, sürekli kullanıyorum. Sen kullanmıyosundur. olabilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Xenocide dedi ki:

yav tamam sen ihtiyaç duymuyo olabilirsin de, dünyaya ihtiyaç duyulmadığını kanıtlamak için "en son ne zaman oyun oynarken numpad kullandın" gibi bi argümana ihtiyacın yok, kanıtlaman gereken bi şey yok ortada keza.

ben account loginlerde, bilgisayarı açtığımda şifresini girerken, arada bi şeyler yazarken, sürekli kullanıyorum. Sen kullanmıyosundur. olabilir. 

ok

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...