Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

aynen 2 -3  ay önce falan keşfettim ben de ya bu elemanı. baya eğlenceli iş. full time geçtiğinden beri daha güzel oldu hatta videolar

gmmk tkl + gateron milky yellow + pbt pudding keycaps olacak ilk kb. switchler geldi, gmmk tkl kasım sonu geliyor, keycaplerde aralıkta gelecek işte. sonrasında bakalım artık sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

yeni mekanik klavye alasım var, şu an bunu kullanıom: https://www.trust.com/en/product/21137-gxt-880-mechanical-gaming-keyboard her halde bundan neye geçsem upgrade olacak ?

tr eng olması önemli değil de büyük enterlı bir şey arıyorum ve cherry mx denemek istiyorum şu msi ın klavyeye rastgeldim, nasıldır kullannan gören va mı

https://www.itopya.com/msi-vigor-gk60-cr-kirmizi-led-cherry-mx-tr-gaming-klavye/

Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 yıldır G502 kullanıyorum, yalnız son zamanlarda nedense bi mouse'dan ilk zamanlardaki verimi alamıyorum hissiyatım var. Nasıl anlatılır bu bilmiyorum, sanki mouse hareketlerinde eskisi kadar %100 performans yok gibi hissediyorum. Kullanıma bağlı olabilir tabi, 3 sene az bir süre değil ama mouse'ların da 5 - 10 yıl ömrü oluyor diye biliyorum iyi kullanıldığı ve çılgınlar gibi sabah akşam oynanmadığı müddetçe.

Bir şekilde test edebilme imkanım var mıdır bu durumu?

Sosyal ağlarda paylaş

23 saat önce, Silphatos dedi ki:

brown red gibin fakat daha sessiz olan switchti di mi

brown tactile. tusa bastiginda bir basma hissi var. fiziksel bi temas sayesinde veriyor bu tactile hissini. cok sessiz degil ama clicky degil kesinlikle. 

red linear. tactile switchler gibi basma hissi yok. biraz daha sessiz browna kiyasla

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

mekanikten membrana döndüm asdf. kulaklıksız daktiolo sesi kafamı parçalıyordu, bir de evden çalışıom haftalardır bütün gün patpatpatpat 

https://www.hyperxgaming.com/us/keyboards/alloy-core-rgb-membrane-gaming-keyboard

şunu aldım, tuşlar çok iyi ofis membranı gibi değil. benim dandik trust mekaniğinden daha iyi bile diyebilirim. sessiz, dedicated media tuşları var büyük enterlı full tr Q layout falan baya memnun kaldım 250 kağıt normalde membrana fazla ama buna verilir.  rgbsi de iyi ama ben full ışıksız kullanırım, keşke rgbsiz versiyonu olsaydı daha ucuza ama yeni gamer bebelerin yüzünden her şeye rgb ne ya...

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 28.02.2020 at 09:07, -Deno- dedi ki:

Ben 3 yıldır G502 kullanıyorum, yalnız son zamanlarda nedense bi mouse'dan ilk zamanlardaki verimi alamıyorum hissiyatım var. Nasıl anlatılır bu bilmiyorum, sanki mouse hareketlerinde eskisi kadar %100 performans yok gibi hissediyorum. Kullanıma bağlı olabilir tabi, 3 sene az bir süre değil ama mouse'ların da 5 - 10 yıl ömrü oluyor diye biliyorum iyi kullanıldığı ve çılgınlar gibi sabah akşam oynanmadığı müddetçe.

Bir şekilde test edebilme imkanım var mıdır bu durumu?

evlenince beyninin o bölümünü yavaş yavaş perde asmak, kaynananın telefon numarası gibi yerlere ayrılıyor, reflekslerinin gevşemesi normal...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...