Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, Black-ice dedi ki:

bi tane g102'im var. en ucuz locitek. aşırı memnunum. 1-2 sene önce fln aldım.

ama bozulup duruyo. çift tık fln yapıyor. çıkarıyorum 100 tllik everestimi takıyorum. bi kaç ay sonra g102'yi tekrar taktığımda düzelmiş oluyor. bi kaç ay sonra yine aynı döngü. asdf

abi bu nedir ya? bu işi tam nasıl çözücem ben. yetti artık her 2 senede bir yeni mouse almaktan baydım. sırasıyla son 6-7 yılda 2 tane thermaltake bozdum, 1 tane rival 600 bozdum teknosa değiştirmedi işte para verdi. onla g102 aldım o da böyle. 

o everest de yıllardır gık demeden çalışıyor. valla gidip 200 tllik fln bi everest almayı bile düşündüm bi ara. elim şuna gitti hatta:

https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-smx-r50-howl-usb-siyah-rgb-isikli-macro-usb-oyuncu-mouse.html

mis gibi mouse işte alsam mı acaba sanki pro fps oynuyoruz aa kü.

Ben de g102 kullanıyorum. Bilerek ve isteyerek aldım. Ünlü bir fps gamer arkadaş detaylı bir mouse listesi yayınlamıştı, 3. sırada mı neydi. nedenleriyle yazmış. dedim "bu neden ucuz??"

şaka şaka demedim, direkt gittim aldım memnunum 1 senedir OW- Dota oynuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, mascio dedi ki:

kablosuz fare pro gaming için saçmalık kimse kusura bakmasın da yani.

şu anda baya var kablosuz mouse kullanan pro. ben de g303'ten g305'e geçtim. alıştıktan sonra büyük rahatlık asla daha kablolu kullanmam. hiç sıkıntı yaşamadım. 1 sene oldu taktığım kalem pil ile hala çalışıyor hiç değiştirmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

abi ya reklam amaçlı oraya getirilip kullandırılan ürünlerle, gerçekten ödüllü pro gaming turnuvalarını birbirine karıştırmanız çok iyi gerçekten.

kullanan varsa saygı duyuyorum da konunun yüksek dpi ile falan hiçbir ilgisi yok zaten. adamlar milisaniyelik farklar için klavye seçimi yapıyor, kablosuz fare kullanıp öyle bir risk mi alacak? 3- 5 kişi kullanıyor diye kablosuz fare kullanmak mantıklı mı oldu yani bir anda.

neden peki gerçekten en iyiler olarak adlandırabileceğiniz pro gamer'lar kablolu fareden şaşmıyor? ben vereyim cevabı; paticik okumamış olabilirler. bilseler bir fark olmadığını kullanırlardı. hatta aldığım duyumlara göre firmalar buradaki iddiaların üzerine kablolu fare üretmeyi bırakıyormuş. ne gerek var ki kabloya abi hiçbir fark yokmuş zaten.

farkettiyseniz evde oyun oynayana kablosuz daha mantıklı da pro gaming için mantıksız dedim. kablosuz fare savunucularına bak sıraya girmiş tek tek. sonra low tier dediğimde alınıp güceniyorsunuz. maalesef low tier şu yorumlar. evde televizyonda film izleyeceğim dediğimde apple tv al diyen andavaldan farklı bir şey beklemek zaten ilginç de neyse.

@black-ice tam olarak onu demiştim zaten.

mascio tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2018 yilinda overwatch sampiyonasinda adamlar 3.5m$ ödül dagitmislar ve sampiyon takimda kablosuz fare kullanan var ? 
3-5 kisi kullaniyor diye kablosuz kötü diyorsun, turnuvada yeri yokmus heh

pro kisiler ha deyince fare degistirmiyorlar bunun bir alisma süreci var

ben ilk aldigimda baya afallamistim ama artik kablolu fare bedava verseler kullanmam

hani normal farelerden daha agirlar yok pil derdi var vs desen anlamaya calisacagim ama olmuyor malesef

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, mascio dedi ki:

abi ya reklam amaçlı oraya getirilip kullandırılan ürünlerle, gerçekten ödüllü pro gaming turnuvalarını birbirine karıştırmanız çok iyi gerçekten.

kullanan varsa saygı duyuyorum da konunun yüksek dpi ile falan hiçbir ilgisi yok zaten. adamlar milisaniyelik farklar için klavye seçimi yapıyor, kablosuz fare kullanıp öyle bir risk mi alacak? 3- 5 kişi kullanıyor diye kablosuz fare kullanmak mantıklı mı oldu yani bir anda.

neden peki gerçekten en iyiler olarak adlandırabileceğiniz pro gamer'lar kablolu fareden şaşmıyor? ben vereyim cevabı; paticik okumamış olabilirler. bilseler bir fark olmadığını kullanırlardı. hatta aldığım duyumlara göre firmalar buradaki iddiaların üzerine kablolu fare üretmeyi bırakıyormuş. ne gerek var ki kabloya abi hiçbir fark yokmuş zaten.

farkettiyseniz evde oyun oynayana kablosuz daha mantıklı da pro gaming için mantıksız dedim. kablosuz fare savunucularına bak sıraya girmiş tek tek. sonra low tier dediğimde alınıp güceniyorsunuz. maalesef low tier şu yorumlar. evde televizyonda film izleyeceğim dediğimde apple tv al diyen andavaldan farklı bir şey beklemek zaten ilginç de neyse.

@black-ice tam olarak onu demiştim zaten.

https://prosettings.net/cs-go-pro-settings-gear-list/

valla hiç de 3 5 kişi değiller listeden bakabilirsin. Sponsorlar da alternatif sunuyor illa ki ama en hassas ekipman mouse olduğu için sponsorların mouse seçiminde çok etkisi olduğunu sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...