Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

Soldaki G900 diil mi, sağdaki G305 zaten
İkisi arası bir boyut yapmışlar işte, baya da nötr bir şekli var, tutar herhalde.

Aynen. Ben de şuan G102 var, yani G305 ile aynı. Bence çok küçük. G900 kullanmıştım ve bence en iyi şekle sahip mouse oydu, fakat çok ağırdı.

Wireless Pro cillop. Yüksekliği G305'den 2 milim fazla, grip size'ı azıcık daha küçük.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Daesu said:

samaella said:

olm gaming diyonuz pil diyonuz wireless diyonuz?

degişti artık yeni wirelessler baya iyi deniyo

8-10 senedir her sene denilen bişey o :d

Denen bir şey yok gerçeği bu. Bu mouse'ları kullanan sayısız kullanıcı ve profesyonel oyuncu hemfikir bu konuda. Logitech'in yeni kablosuzlarıyla kabloluları arası bir fark yok.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.trust.com/en/product/21137-gxt-880-mechanical-gaming-keyboard

şundan aldım ucuza deniyim diye, fena değil kendi üretimi switchlermiş. ing layout ama yılların master race üyesi olarak tabii ki klavyeye bakmıyoruz yazarken ondam tr dil kulalnıyom. tek problem L şeklide enterlı tr klavye kullanıyodum bunda ufak shift kadar enter ve virgül tr layoutta enterın solunda değil üstünde kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

https://imgurp.com/a/NdNhUgg

Dream mouse'um bu ya resmen. EN İYİSİ OLACAK!

ohş çogzel görünüyor lan harbi. yalnız g502'ye alıştı elim, bunun profil biraz daha düşük sanırım. ki zaten fingertip kullanıyorum, beni çok etkilemese gerek (zaten tekrar baktım da hemen hemen aynı gibiymiş) dpi'ı da bi kere ayarladım, hiç değiştirmiyorum o yüzden 502'nin sol tuşunun yanındaki ileri vites geri vites tuşlarını kullanmıyorum hiç. sniper button'u desen onu da kullanmıyorum. önde 3, yanda 2 tuş işimi görüyor rahat rahat. sonsuzluğa dönen mousewheel ayarı olsa 502'den sonra (allah gecinden versin) alırdım hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

LathspeLL said:

https://imgurp.com/a/NdNhUgg

Dream mouse'um bu ya resmen. EN İYİSİ OLACAK!

ohş çogzel görünüyor lan harbi. yalnız g502'ye alıştı elim, bunun profil biraz daha düşük sanırım. ki zaten fingertip kullanıyorum, beni çok etkilemese gerek (zaten tekrar baktım da hemen hemen aynı gibiymiş) dpi'ı da bi kere ayarladım, hiç değiştirmiyorum o yüzden 502'nin sol tuşunun yanındaki ileri vites geri vites tuşlarını kullanmıyorum hiç. sniper button'u desen onu da kullanmıyorum. önde 3, yanda 2 tuş işimi görüyor rahat rahat. sonsuzluğa dönen mousewheel ayarı olsa 502'den sonra (allah gecinden versin) alırdım hakkaten.

G502 ile aynı yükseklikte. Tutuş da oldukça benzer. G900'e daha yakın şekli ama. En önemli özelliği 80g olması. 85g diye leak olmuştu. 80g inanılmaz bir rakam. G502'nin 120g'sinden sonra kuş gibi. Ama dediğin gibi scroll dediğin gibi olsa daha iyi olurdu ama ağırlık katar.

"Specs":

G PRO wireless 125 x 60/65.5 x 40;80g

Battery Life:
Default lighting = 48h
No lighting = 60h

Compared to other mouses:
ZOWIE FK2(小)124 x 60(58/64) x 36(27) mm;85g
G900 130 x 66.5 x 40.4 110g
G703 124 x 68 x 43 107g+10
G304 116.6 x 62 X 38mm 99g = G102/G203 = Gpro
G502 132 x 75 (60 küsur tutuş) x 40mm 121g
SS Sensei 310:125.1mm×61.7mm×38.9mm 94g