Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Sana nasıl anlatalım ki o hissiyatı gidip dene bence tüm switchleri. Tahminlerim brown switch'i seversin diyor ama bilemedim. Zevk meselesi. Ama csgo'da klavye ile double tap yapmak red klavye ile daha kolay mesela.

Zaten pro oyuncuların çoğu ya red, yada black switch tercih ediyorlar. İki switchde de feedback yok, red 45cN, black 60cN.

Biraz yazı yazma, birazda oyun oynarım diyorsan brown switch tercih etmelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey sorucam.

g610 ya da g810 almayı düşünüyorum da, internetten alsam saçma sapan ingilizce tuş takımlı, ğ ve ü yerine [ ve ] tuşlu falan gelmez di mi? vatan, bimeks veya teknosa'dan alıcam. ürün açıklamasında türkçe klavye diyor da görsellerde ingilizce tuş takımlı görünüyor. çomarland olduğumuz için firmalar default ingilizce takımlı görsel vermiştir diye tahmin ediyorum. siz ne düşünüyorsunuz, var mı internetten klavye alıp da bu şekilde patlayan?
Sosyal ağlarda paylaş

gamepad'i var, memnunum.
mouse'u var, memnundum, g502 siparişi verdim.
headset'im yoktu, bikaç inceleme/karşılaştırma videosundan sonra onun siperişini de logitech bastım.
klavyeyi logitech almazsam içimde bi burukluk kalıcak.

razer'a ve steelseries'e de baya saygı duyuyorum ama ne bileyim biraz logitech fanboyluğu var bende.
Sosyal ağlarda paylaş

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g900-chaos-spectrum-mouse

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/rgb-gaming-keyboard-g910

şu ikiliyi almayı planlamıştım bayram bitince, kötü müdür bunlar? Ne önerirsiniz bunların yerine ?

razer deathadder ve klavye var ondan önce de razer vardı hepsi bozuldu, kiminin mid mouse click i bozuldu kiminin başka yeri azıcık gına geldi razerlardan da.

ha fps oyunları için bu arada, deathadder tipinde mouse olması lazım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Fps icin ss rival

azıcık da böyle güzel dursun istiyorum ışıklı mışıklı xD var mı bi önerin, bi de klavye, set şeklinde olursa mis gibi olur, şu an ya bu logitechler ya da yine razer a gidicem galiba, baya bi corsair k95 klavye ve bi de m65 mi ne mouse u vardı onlara baktım ama bulamadım türkiye de.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Yaklaşık 6 yaşında olan g500 mouse benim oğlanın gazabına uğramış ve pert olmuş durumda.

100$ bütçeli Mmo oyun ağırlıklı oynanacak mouse tavsiyesi istiyorum.

g500den sonra g502 dışında mouse kullanamazsın

ben kullanamadım en azından
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

Kulaklık logitech g230 aldim. Usb ses zimbirtisinsan da.

Mouse ss rival alcam bugün. Vanilla, en ucuzundan.

Klavye de mekanik alayım diyorum ilk defa. Red switch rahatsız eder mi ? Brown mu alsam acep. G610 denmiş

Switch olayı tamamen kişisel zevk. Ben blue kullanıyorum, "blue ile oyun mu oynanır yae" falan deniyor ama gayet keyifli, red ve brown da denedim ama bu keyfi alamadım. Ayrıca tez proje falan yazarken de bonus
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...