Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PC Parçaları

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Bilgisayarı upgrade edicem kısa süre içinde birkaç parçayı satayım dedim. İlgilenen arkadaşlar var ise irtibata geçebilirler.

Satılık parçalar:

Ana Kart: Gigabyte GA-890FXA-UD5
Ekran Kartı: Radeon HD 6870
İşlemci:AMD Phenom II x6 1090T 3.20 Ghz,Black Edition
Ram:Kingston Hyper X Blu 8GB(2x4) DDR3 1600 Mhz
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

fiyatlarını yazar mısın

2. El değerlerini vs çok bilmediğim için yazmak istemedim açıkçası. İlle istenirse biraz araştırıp yazabilirim ama ilgilenenler teklif yapabilirler. Bir aksilik olmazsa en geç önümüzdeki haftasonu bilgisayarı tamamlıycam ardından satabilirim parçaları.
Sosyal ağlarda paylaş

kutun dolu.

amcam için pc bakıyorum da bu parçalar yeter gibi geldi. ondan onay almadan önce bi sorayım dedim sana.

1)son mesajındaki fiyatlardan mı satıyorsun sen de?

2)komisyonunu da ekleyerek fln gittigidiyor vb ilan açabilir misin taksit istiyor çünkü?
Sosyal ağlarda paylaş

@hattok
benim ekrana görüntü gelmiyor ama anakart bozuldu aslında. ön tuşlardan, usb girişlere hiçbir şey çalışmıyor. büyük iht ekran kartı gerekmiyor ama yine bi garanti olsun diye toptan alıyorum hepsini.

anakart benim ekran kartını bozmadıysa kendi kartımla devam edeceğim. o zaman bu kart satışa çıkabilir =)
Sosyal ağlarda paylaş

6850 var zaten takılı dandik değil. %5-6 fark için kasmaya gerek yok dedim eğer sınırdan yetiyorsa. bozuk olma ihtimaline karşılık almıştım. onu taksam 6850 satacağım yani =)

edit:takılı 6850 özel soğutuculu black edition. bu stok fan. o da etkili kararda =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...