Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime Merakı

Pawliger_Asgard

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben uzun zamnadir hevesliyim bir dostum var bu isi yapan hep heveslendim fakat bir baslayamadim su ise bugun aklima geldi bir arastiim dedim ama Ankara nin bazi yerlerine baktim bulamdim. Ankara'da oturan arkadaslar bana nerden bulabilecegimi yazarlarsa sevinirim birde cok kisa anlatirsaniz memnun olurum.

herkeze iyi calismalar.[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
Scripter,Grafiker
ICQ=160053851
Volkan Polat
Sosyal ağlarda paylaş

izlemek istiyor da bulamıyorsan bi liste var. bu listeden download edebilirsin bazı animeleri, çeşitli p2p programlarının yardımıyla...

eğer hazırlamak istiyorsan çeşitli güzel sanatlar fakültelerinin animasyon tasarım bölümlerini öneriyorum :)

bi de spectator diye bi arkadaşın değişik çalışmaları vardı. onlarla da irtibata geçebilirsin.

kendi adıma bi miktar karalarım ben de. benimle de irtibata geçbilirsin :D[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

anime satan yer yok.
ama ben sharkyden birkaç anime almayı planlıyorum.

evde kablo var, ama okul nedeniyle hiç açamadım bilgisayarı.

sharkyden alcam, eksik kalanları yazın çekcem..

ankarada olup da anime cdlerine sahip olanlar yazar, paylaşırız...[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sonunda animelerim elime ulaştı. Bugün boş CD alacağım ve benden anime bekleyen arkadaşlara sıradan çekmeye başlayacağım istedikleri CD leri.

Biraz fazla kişiye çekeceğimden kargoları ödemeli yollayacağım ve boş cd paralarını rica edeceğim :) Baya bir CD çekeceğim çünkü..

CD sini çektiğim her arkadaşa buradan özel mesaj göndererek, kendisine gerekli bilgileri vereceğim. Zaten isteyen herkesin adresini aldım şimdilik.. Sırada da adresini alamadığım 2-3 kişi mevcut.

Gecikme için cidden özür dilerim. Herhalde 3 aydır falan bekletiyorum, anca nefes alabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

ankarada anime ve her tür elektronik + divx,dvd ve benzerleri için maltepe pazarına gidiceksin. orada aradıklarının bi kısmını bulabilirsin, bulamazsan da üniversite öğrenci topluluklarına bi mail atarsan rahatca ulaşırsın

sharky şimdi senin çekip dağıtacağın animeleri yazabilir misin burada bir yerlere, hatta ankaradaysan pm'den ulaş buluşalım kaynaşalım filan..[hline]divine sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...