Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HIV Kapmış Olabilmek

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Hadi gene iyisin zaman asimina takıldık.

Müebbet hapis cezasını gerektiren suçlarda 12 yıl 6 ay, 20 yıldan aşağı olmamak üzere hapis cezasını gerektiren suçlarda 10 yıl, 5 yıldan fazla ve 20 yıldan az hapis cezasını gerektiren suçlarda 7 yıl 6 ay, 5 yıldan fazla olmamak üzere hapis veya adlî para cezasını gerektiren suçlarda 4 yıl.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

Gercekten o ekmek nasil yenmez ya. Bence hala kılıç hakkın var hocam. 10 senelik yanlıştan dönün derim beraber.

Bi de orada es kaza gorgu tanigi olsam, bana gelip desen bole bole de diye hic zkimde olmaz afedersin ahahsh durup dururken basimi belaya sokcam, kamera vardir bi sey vardir yalan ifade verdigim ortaya cikar tanimam etmem BANANE LAN

her seyi de anlatirim ha bole bole kizi yolladi hemen, sonra telefon acti biri geldi soformus gibi yap dedi memur bey derim

Bana çok mantıklı geldi kılıç hakkı kavramı, karımla paylaştım şimdi, dikkat et de o kılıç bir yerine kaçmasın ded : ((

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
On 29.07.2020 at 12:41, sipeyskeyk dedi ki:

12 sene oldu ama ?

bunca zaman sonra utanmadan anlatilmis.

cok akiilliyiz ya. biri gelsin rapora ben yaptim desin.

ya birini oldurseydin ayni seyi yaparmiydin?

ordaki adama zarar gelseydi tamam ben yaptim diyebilcekmiydin?

diyebilseydin o arabayi sarhos kiza ben verdim de derdin.

bence gulumsetcek hic bir tarafi yok hikayenin.

benimde 5 den fazla kazam var, ama alkollu olupta masrafi sigortaya kitleyecek kadar hirsiz olmadim.

kacak elektrige verilen bedeli konusacaginiza, adaletteki kendi yaptiginiz yanlislarin bir gun sizin bedelini odeyeceginizi gormuyorsan

hayirli forunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Adama bak 19-20 yaşında yaptığım bir şeyi aynı tazeliğiyle gömmüş. Oradaki adama zarar gelse ben yaptım diyebilecektim elbette, bilmeden etmeden mal mal konuşmayalım. Ben olayı gülümseyerek hatırlıyorum kimsenin kılına zarar gelmediği için, sen nasıl hatırlamak istiyorsan öyle hatırla sjw kardeşim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...