Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

archimonde hc falan boostlıcak adam yok mu (hayrına, sevabına, iyilik yap denize at. mevlana. gök tengri)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

geyik mount veriyomuş çünkü. mount toplayan adamım. son 1 yıldır da oynamıyorum. 1 hafta önce token ile açtım hesabı. ve de garrisonda sağdan sola zıplamaç. mount kasmak zor. hayat zor. zaten yeni gelenlerin hepsi de milyor tane apexis shard istiyomuş. pandaria'da da oynamadımdı aynı böyle. hep kaçtıydı o kurtlar kuşlar.
fok mi lief

horde / alliance çarlarım var. yeter ki GEL HADİ diyin.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun aptal dolu ya.
tüm firmaların işe girmek için iş tecrübesi istemesi gibi. ilk işe kim girdi o zaman ?

düşen gearın 20 ilvl üstünü istiyorlar. lan o ilvl olsa bende neden senin aptal raid gurubuna gelip 2 saat harcayıp hiç bişey almadan cıkayım.

insanlar kendini bazen cok zeki zannediyor, eskiden yoktu böyle naneler, sırf bu yüzden bırakcam yine sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

TN hord tarafında geçen ay 35 k idi... belki şimdi 30'a düşmüştür.
30 k 18 tl desen, hiç tatava çektiğine değmez...

15k'ya satan gördüm ama tek boss galiba, full boost değil. curve için verilebilir aslında.

applev0dka said:

oyun aptal dolu ya.
tüm firmaların işe girmek için iş tecrübesi istemesi gibi. ilk işe kim girdi o zaman ?

düşen gearın 20 ilvl üstünü istiyorlar. lan o ilvl olsa bende neden senin aptal raid gurubuna gelip 2 saat harcayıp hiç bişey almadan cıkayım.

insanlar kendini bazen cok zeki zannediyor, eskiden yoktu böyle naneler, sırf bu yüzden bırakcam yine sanırım

alt run vs hadi onun için curve vs istemeleri normal de bakıyosun adam 720ilvl istiyor, kendisi 670. köylü kurnazı dolmuş oyun işte. bi de o haliyle item lockluyorlar, X trinketi reserved, X token reserved bilmem ne.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben yaklasik bir ay once 20k ya almistim. 2 kisi giriyoruz diye 25ten 20ye indirmisti adam basi. 15k su an dogru olabilir ama cokta scam var dikkat etmek lazim.

Ha girer full guild runa keser cikarim diye beklemeyin. Adamlar LFG sistemini kullaniyo. Bir kisi bilemedin 2-3 arkadas LFG de grup kuruyo 3-4 boostlanicak adami da aliyolar arada kaynatiyolar. Yeri geliyo wipefest olabiliyo yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...