Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

90 Boost ile Oyuna Yeni Başladım. (Yardım Lütfen)

illuminati

Öne çıkan mesajlar

Twisting Nether serverında 90 Boost ile oyuna başladım. Bu süreç zarfında Karekterimi 94 lvl'e kadar yükselttim quest yaparak. Fakat birkaç sorunla karşılaştım arkadaşlar. İlki spellBook daki büyülerimin çoğu açık değil. Girdiğim ayı formu veya kaplan forumlarında hiçbir büyü yok. Ve de SW şehrine gittiğimde kimseyi göremiyorum. Hatta partideki bir arkadaşımı dahi göremiyorum. Haritade sadece nokta olarak yerini takip edebiliyorum. Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyundaki Karakterim : Druid - Healer
Nickim : Cissel
OZMalik#2327
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ha şey oluyor boost'Ta şimdi hatırladım. boost yaparak karakterini açtığında blasted lands'teki görevleri sırayla yapmak zorundasın. öyle açılıyor speller falan. horde için thrall'la başlıyordu alliance nerede başlıyor bilmiyorum.

blasted lands'e gidip oradaki görevleri tamamla yani işin özü.

garrisona gidene kadar görevler aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

ahmedinejad said:

ha şey oluyor boost'Ta şimdi hatırladım. boost yaparak karakterini açtığında blasted lands'teki görevleri sırayla yapmak zorundasın. öyle açılıyor speller falan. horde için thrall'la başlıyordu alliance nerede başlıyor bilmiyorum.

blasted lands'e gidip oradaki görevleri tamamla yani işin özü.

garrisona gidene kadar görevler aynı.

Orası neresi acaba? Yani Ben O sıralanmış Quest zincirini bitirdiğimi sanıyorum aslında. Savaşı kazandık diye bağırlılar :) sonra bi quest durgunluğu geldi. Herhangi bi şehre gittim ordan quest alıp ex kasmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

monku boostladığımda blasted'daki questleri yapmadan açılmamıştı speller. yeni karakter açıp onu boostlamanın kafası farklı biraz.

blasted lands haritanın en güney kısmında eastern kingdoms tarafında. swamp of sorrows'un altında. boost'u yaptığında ilk başladığın yer orasıydı zaten.

Ordaki questleri yaptıkca bi kaç skill açılmıştı ama lvl 94 oldum hala bi açılma olmadı aslında ondan dolayı sormuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 90 lvl karekterim burdaki portalın ordan başladı. Sonrasında ben direk karşımdaki portalın içinden geçerek draenor bölgeye geçtim. Orda bana bi kaç gör v verildi onları yaptığım sırada bana bi kaç skill açıldı ve devam ettim. Orda ne gör v varsa karşıma çıkanı yaptım. Sonrasında foruma bu sorunlarımı yazdığımda sizden gelen cevaplar üzerine tekrar ilk doğduğum o portalın olduğu bölgeye gittim ama görev yoktu. Birkaç görev vardı fakat onlarıda yaptığımda beni SW ye yolladı ordakilerinide yaptım fakat hala bir sonuç yok. Bende şimdilik 100 lvl olana kadar kasacağım.

Sosyal ağlarda paylaş

illuminati said:

İlk 90 lvl karekterim burdaki portalın ordan başladı. Sonrasında ben direk karşımdaki portalın içinden geçerek draenor bölgeye geçtim. Orda bana bi kaç gör v verildi onları yaptığım sırada bana bi kaç skill açıldı ve devam ettim. Orda ne gör v varsa karşıma çıkanı yaptım. Sonrasında foruma bu sorunlarımı yazdığımda sizden gelen cevaplar üzerine tekrar ilk doğduğum o portalın olduğu bölgeye gittim ama görev yoktu. Birkaç görev vardı fakat onlarıda yaptığımda beni SW ye yolladı ordakilerinide yaptım fakat hala bir sonuç yok. Bende şimdilik 100 lvl olana kadar kasacağım.

direk portala geçmeyecektin işte. o başladığın yerde yapman gereken görevler vardı onları yapmamışsın.

edit: ha görev yoktu orada demişsin. o zaman gm'e ticket atmak lazım bi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...