Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Oha vakiflara bagis niteliginde nikah zimbirtilarini almak cok cok mantikliymis ya. Hem tasarimlari da minimal ve guzel, cok hosuma gitti valla.

Nisan ayinda evleniyorum ben de, bi tek mekani ayarladik, nikah memuru gelinlik davetiye falan hak getire.

Bu arada memur demisken, nikahi restoranda yapicaz o yuzden memuru getirmemiz lazim. Mekan Kartal'da, biz ise Uskudar ve Pendik'te kayitliyiz, dolayisi adami nerden getirecegimiz bi soru isareti.

Nikahi farkli ilcede kiydirmak istersen kendi ilcenden izin belgesi falan alman gerekiyo galiba, oyle olursa 2 tane falan izin almamiz gerekcek, sonra memurun lojistigi var falan.

Bu is en kolay yoldan nasil cozulur ya var mi bilen, fikri olan vs?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

90 gün öncesiyle bi fark yok. Hatta evlenmeden öncesiyle de bi fark yok hayat aynen devam ediyor. Evliliğin pek bi olayı yok aslında

hatun başka ülkede yaşıyor , onun yanına gitcem ben de 1-2 aya kısmetse,
bi 15 gün balayı yaptık , sonra bastı gitti hatun

direk döndüm bile normal hayata evde göbeğimi kaşıyorum

zati türkiyede de beraber yaşamıştık 1 yıl fln , çocuk olana kadar çok bi değişiklik öngörmüyorum hayatlarımızda ikimizin de

Suark said:

boring pati mantıklı geldi

++ bekar patilerle görüşmeyek.

sipeyskeyk said:

16 aralık'ta evlendim ben de.

"Kokteyl" yaptık, aperatifleri kuvvetli tutarak. Şiddetle tavsiye ederim.

Milletin ayı gibi içip eğlenmesine fırsat vermeden 19:30 gibi işi bitirdik. Hem ailelerin istediği "organizasyon" olmuş oldu, hem de milletin ağız kokusunu çekmedik. 2-3 saat sürdü.

tebrikler

biz de böyle düğün yapmak istiyorduk doğrusu , ama nerden fiyat alsak kokteyl ve yemek arasında çok büyük bi fiyat farkı vermediler , asıl gider , mekan kirasıydı , en azından ordu evinde , o yüzden yemekliye döndük.

resmi bir kokteyl diye yola çıkmışken kendimizi halayda bulduk
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Nisan ayinda evleniyorum ben de, bi tek mekani ayarladik, nikah memuru gelinlik davetiye falan hak getire.

ben araştırma yaparken karşılaştım , fake nikah memuru hizmeti var en kötü ihtimal onu getirirsin

ayrıca damatlık ve gelinliği şimdiden çözmeyi düşünebilirsiniz , kışın daha ucuz fln oluyormuş bu dalgalar , düğünler yazın ve bahar daha yogun oldugundan

davetiye olayı böyle yapınca hem daha anlamlı , hemde çok daha ucuz oldu

gidip böyle süslü püslü bi davetiye yaptırmak istesen, tanesi 8-10 tl'den fln başlıyor. bu wwf davetiyeleri tanesi 3 tl.

nikah şekeri yerine magnet aldık , onu da wwf'den ,rahatlıkla öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Nikahi farkli ilcede kiydirmak istersen kendi ilcenden izin belgesi falan alman gerekiyo galiba, oyle olursa 2 tane falan izin almamiz gerekcek, sonra memurun lojistigi var falan.

Bu is en kolay yoldan nasil cozulur ya var mi bilen, fikri olan vs?

Böyle bi olay yok, kıydıracağın yerin nikah dairesine gidiyorsun tarihte anlaşıyorsun o kadar. 100 lira gibi bide para alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tebrikler arkadaşlar. 90 gün sonra fark edeceksiniz ki

90 gün öncesiyle bi fark yok. Hatta evlenmeden öncesiyle de bi fark yok hayat aynen devam ediyor. Evliliğin pek bi olayı yok aslında

Yeterince hazır olarak evlenen herkes böyle dedi benim çevremde. Çocuk olayı bambaşka ama, direkt game changer, hayat boyu bir daha dönüşü olmayan bir değişim getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi düğününde eğlenen insana rastlamadım şu ana kadar ben.

Oradan oraya koşturmak, 100 kişiyi öpnmek karşılamak, bi sürü detayla uğraşmak derken beyin bir süre sonra kendini kapatıyor omurilik devreye giriyor diyorlar. Öyle organizasyon nereye götürürse anahtar kelimeleri duyup omurilikten ona tepki veriyomuşsun "ilk dans" "masa dolaşma" "takı" "pasta" gibi. Sonunda da böyle rüya gibi (iyi olay tarif eder gibi değil ama sanki hani zihin kendini bi olaydan soyutluyo ya sonra gerçekten oldu muydu bu ya diyosun) hatırlanan ve feci yorgun bitirdiğin bi olay olarak tamamlanıyormuş. Bir de istisnasız hepsi kendi düğünlerinde aç kalmış bizimkilerin, önden bi yarım kokoreç falan yuvarla derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...