Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

https://www.trendyol.com/merkur/merkur-solingen-progress-500-kisa-sapli-ayarlanabilir-jiletli-tiras-makinesi-klasik-tiras-krom-p-41250111?boutiqueId=534365&merchantId=122044

valla 450 tl'ye buldum en ucuz indirimle.  Ürün yok zaten piyasada kalmamış  bunlarda bitince bir zam gelir.  Kendi solingen sitesinde 800tl'lerde.  Umarım merkur future clone'undan iyidir  yoksa çöpe gider 450 tl ^^ . 2. elinin para ediceğini düşünmüyorum en asından ben kimsenin  traş makinesini almam abi kanlı kanlı ^^.

https://www.solingen.com.tr/product/solingen-merkur-progress-ayarlanabilir-tras-makinasi/

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Güzelmiş progress ,gerçekten fark yarattı.  Short handle'a alışamadım sadece. @miyaw33    1,2...5 +1  diye gidiyor  ayarları ama   2 tur atabiliyoruz  bu ayar kafasına ve bir tık daha döndürdüğümüzde jilet çıkıyor zaten . Şimdi  bu aletin 6 tane sakal ayarı mı var yoksa  12 tane mi. 

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Haziran ayindaki acilista cella organik i kdv dahil 57 liraya, nacet 100 u ise 52 liraya almisim. Bugunki indirimle cella klasik 62, cella organik 69 ; nacet ise 55 lira. 

Hani ilk siparis bonusu, acilis indirimine kiyasla gecen 6 ayda degisen fiyatlari gozetince o kadar da asiri bi bindirim yok bence. Hele ortamlarda bekledigimiz de bi turlu gelmeyen indirimleri de dusununce ?

Sosyal ağlarda paylaş

Aldığımız fiyata laf etmiyorum ya  ama  en son 75 fln. gördüm.  BF öncesi   100'e cıkarmışlar    gerçekte yaptıkları indirim %10  fln. yani  . Klasik bindirim indirim çakallıkları itici geliyor bana. BF yap %5,10 indirim yap ama kandırma.

Cella organik traş sonrası 85'e almışım şuan 100 tl  indirimsiz 150 tl güya... 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
4 saat önce, paramecium dedi ki:

Selam,

Hayırlı olsun ?

Ayarlarda aralıklar kaç mm değişiyor söyleyen olsa keşke. Kestiğim jiletle yaptığım şim'i kullanıyorum ben sürekli olarak. Ama daha geniş olsa nasıl olurdu diye düşünmüyor da değilim.

Saygılar.

Rockwell 6C için araştırdım, öğrendim:

• R1: 0.20 mm
  • R2: 0.35 mm
  • R3: 0.48 mm
  • R4: 0.61 mm
  • R5: 0.69 mm
  • R6: 0.79 mm

100 gram ve 95 mm boyunda (sap 85mm).

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...