Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Vape patlamıyor pil patlıyor neticede, telefon pillerinin patlama ihtimalide var her zaman, hatta bi kere gözümün önünde oldu. Adamın birinin 4s i cayır cayır yanıyordu, telefon adamın cebindeydi, pantalonu kül oldu adamın. Olay soğuyunca hemen pilin orjinal olup olmadığı sordum, değil dedi. Dandik piller hangi cihazda olursa olsun patlamaya hazır bomba niteliğindeler.

Bonjo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Fin den sipariş verecektim geç kaldım bugün dönüyor. glocalzone diye uygulama buldum. yurt dışından gelenle irtibata geçip ona ürün getritebiliyorsun app ile.

birisiyle konuşuyorum şimdi ama tereddütte kaldık. kendisi ordan alıp kendi kullandığı ürün gibi getrirse bagaj kontrolünde el konur mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Vape users are getting incurable "cobalt lung"

Giant cell interstitial pneumonia secondary to cobalt exposure from e-cigarette use

The spectrum of pulmonary disease caused by e-cigarette use is currently emerging and appears to be multifaceted [1]. We describe a patient who developed pathologically documented giant cell interstitial pneumonia following regular use of an e-cigarette. This disorder has been termed hard metal pneumoconiosis, or cobalt lung, due to its close association with exposure to hard metal (cemented tungsten carbide with cobalt) [2]. Analysis of the device's e-liquid revealed significant levels of cobalt, supporting a diagnosis of giant cell interstitial pneumonia associated with inhaled cobalt from regular e-cigarette use.

https://erj.ersjournals.com/content/54/6/1901922

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Vitamin E Acetate in Bronchoalveolar-Lavage Fluid Associated with EVALI

Vitamin E acetate

was associated with EVALI (electronic-cigarette, or vaping, product use–associated lung injury)

in a convenience sample of 51 patients in 16 states across the United States.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa1916433?query=featured_home

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.07.2019 at 10:13, Bonjo dedi ki:

Vape patlamıyor pil patlıyor neticede, telefon pillerinin patlama ihtimalide var her zaman, hatta bi kere gözümün önünde oldu. Adamın birinin 4s i cayır cayır yanıyordu, telefon adamın cebindeydi, pantalonu kül oldu adamın. Olay soğuyunca hemen pilin orjinal olup olmadığı sordum, değil dedi. Dandik piller hangi cihazda olursa olsun patlamaya hazır bomba niteliğindeler.

Benim kızın Iphone6S patladı cebinde cayır cayır yandı telefon allahtan son anda yere atabildi. Evet orjinal pil değildi.

IQOSa geçtim ben yaklaşık 1 sene oldu çok memnunum ama biraz pahalı.

Absolut tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...