Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sesin sebebi likiti fazla emmesi olabilir. O cata pata sesler azalmalı içtikçe.

Bu arada coil head değiştirin arkadaşlar lvl atlatır coil head. al85'i beğenmedim bıraktım diyorsunuz ama olay atomizer ve coil head'te.

Ben hazır kullanmiyorum ama üzerinde gelen dışında bir ton coil var araştırın internetten deneyebilirsiniz.

ben baby beast kullanıcak olsam şunu alırdım mesela
0.6ohm (20-50W/BEST:30-40W) güzel değerler az pil yer mtl'e ne kadar yakın o kadar iyi benim için :)
https://www.fasttech.com/products/3007/10010056/7058200
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook gruplarında bile al85 0 olarak 185-200 lira bandına düştü, alien kit ise 230-250 lira bandında. Aklınızda olsun ikinci el 1 günlük bile olsa düz kite 250-300 lira derseniz çok iyi iteleme taktikleri bulmanız gerekebilir diyeyim :)

Ayrıca Q2 0.6 ohm olanı pil ömrü / buhar performansı / aroma üçlüsünde kullandığım en iyi coildi benim. Tekrar bulursam direk ona geçmeyi düşünüyorum acımadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sigaradan gelen pata pata sesin sebebi ne oluyor ? yeni coil taktım. hazır coil alıyorum her 2 coilden 1 tanesinde sıkıntı çekiyorum anasını satayım.

ilk kez coili ıslatırken fazla likit koyarsan ya da gece bırakıp sabah içmeye başladığında bir süre yapabilir. ben sabah ilk fırtı almadan önce 2-3 kere boşa basıyorum bu sebeple.

ama sürekli aynı şey oluyor dersen voltaj amper ayarlarını sıfırla. genelde fazla likitten dolayı olur o çatapata sesleri ya da coile uygun olmayan ayarlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi merlinden baya memnunum, hani o olmasa trollde baya iyi sadece pamukları içine sok sok heba oldum, ama bundan dolayıda çok iyi ıslanıyor pamuklar chain smokelayabiliyorsun adamlar tankı güzel yapmış, yani 2si elimde varken başka ato istemiyorum.

predatore bakıyorum şimdi, birde 3 pilli bi wismec vardı onuda bulup bakayım, alien canımı sıkıyor çünkü sürekli manuel resetliyorum coil değişimlerinde falan alıcam çarpıcam duvara
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

abi merlinden baya memnunum, hani o olmasa trollde baya iyi sadece pamukları içine sok sok heba oldum, ama bundan dolayıda çok iyi ıslanıyor pamuklar chain smokelayabiliyorsun adamlar tankı güzel yapmış, yani 2si elimde varken başka ato istemiyorum.

predatore bakıyorum şimdi, birde 3 pilli bi wismec vardı onuda bulup bakayım, alien canımı sıkıyor çünkü sürekli manuel resetliyorum coil değişimlerinde falan alıcam çarpıcam duvara

Wİsmec alacaksan dna200 , ya da 3/2 . Aromamizerı denemeden aroma konuşmayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

20 ye yakın tankım var yaklaşık. aromamizer supreme kullanıyorum ben en fazla (7ml hazne + tembellik). aromayı en iyi veren atomizer sınıfından çoooook uzakta bir ürün. performans, kullanılabilirlik ve sorunsuzluk açısından 10/10. tek kötü yanı hayvan gibi likit tüketmesi. aroma 6/10 falandır maksimum. 25mm deck ve hayvani boyutlardaki orta haznesi buharın yeterince dar alana hapsolmaması aromayı azaltıyor. huni tarzı iç haznesi bulunan daha düşük deck milimetresine sahip çoğu kaliteli atomizer bunu aroma klasmanında döver. geri kalan özelliklerinde dövebileceğini sanmıyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...