Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

likit işinde bu kadar macera aramak istemeyen birisi için şu nasıl bir yöntem?

keyf ten 100 ml 3 yada 6 mg nikotin nbase alsam. içine sevdiğim hazır aromalardan birini alsam mesela solub un gambit 10ml. 2 sini tek şişede karıştırıp demlendikten sonra içsem. olmaz mı ?

çünkü ben ne vg pg nikotin alıp nbase hazırlayabilirim nede içine oranlı şekilde karıştırıp aroma koyabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

juul'un yanına pod bulamazsam korkusuyla gittim yedek olsun diye smok alien kit aldım ama bana göre değil bu alet. çok fena daraltıyo beni, coilden midir, tanktan mıdır, likitten midir bilmiyorum ama içemiyorum.

sony vc6 2 pil, smok alien kit, 4 tane yedek coil ve pil şarj aleti var şu an elimde boşta duran. kaça satarım ben bunları?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım elektronik sigaraya geçmek istiyor uzun süredir ona hediye almayı planlıyorum. Smoak al85 almayı düşünüyorum genellikle e-sigaraya başlamak için çok iyi bir mod olduğunu söylüyorlar bir de sizin fikrinizi almak istiyorum bu mod iyi midir? Başka önerebileceğiniz aynı fiyat bandında modlar var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

Arkadaşım elektronik sigaraya geçmek istiyor uzun süredir ona hediye almayı planlıyorum. Smoak al85 almayı düşünüyorum genellikle e-sigaraya başlamak için çok iyi bir mod olduğunu söylüyorlar bir de sizin fikrinizi almak istiyorum bu mod iyi midir? Başka önerebileceğiniz aynı fiyat bandında modlar var mı ?

Smok alien iyi abi bende pico alıp 1 hafa sonra satıp aliena geçtim mesela, memnunum baya şuan babyi çok sevmedim yanlız üstündeki tankı o da beğenilmezse cüzi miktarlara değişiyor, smok iyiymiş uzun lafın kısası al85i bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ya ben acemiyim elimde istick pro mega var

Buna uygun şunu yap bunu yap diye tavsiyeleriniz var mıdır ?
likit ne alayım nerden alayım şöyle 3mg nikotinli bol aromalı
atomizer farkediyorsa değiştireyim mi
watt ını kaç yapayım smartta mı kalsın?
sıcaklık olarak mı bırakayım?kaç derece olsun

vsvsvs

ben bunu komple çöpe mi atayım yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.buharevi.net/alisveris/login?back=my-account acamadıysan yine sunlardan al belki daha iyi bile olabilir.Bu arada ben hiç almadım , arkadaşların tavsiyesidir hepsi.Şu şundan iyidir diye bir tavsiyede bulunamam. En azından bir rezillikleri duymadım şimdilik.

https://lykyt.com/ veya http://www.keyif.us/
Sosyal ağlarda paylaş

sigaradan gelen pata pata sesin sebebi ne oluyor ? yeni coil taktım. hazır coil alıyorum her 2 coilden 1 tanesinde sıkıntı çekiyorum anasını satayım.

pamuğa likit damlattım. likiti fulledikten sonra yarım saat bekledim. bir kaç tane boş çekim yaptım. başlangıçta her şeyi doğru yaptım. hop çata pata sesler ve pamuk tadı gibi boktan bi tad almaya başladım.

tekrar söktüm temizledim. coili yine sıkı sıkı taktım. bu sefer tad kısmen düzelse de çata pata sesler gelmeye devam ediyor. çıldırttı alet beni.

aldığımdan beri ilk defa bu patlama sesi problemini yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...