Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

RedallHoor said:

Abi bende Lost Vape Therion 75 var, ilk aldığım DNA chipli ürün oldu kendisi çok da memnunum.

Suradan bakabilirsin.

+1 memnuniyet. tavsiye olunur.

özellikle benim gibi dual fused core clapton ve çok düşük ohmlarda takılıyorsanız 2 pil şart. paralel olduğu için direk 2 katı pil ömrü.

malzeme kaliteside ayrıca güzel. dna 75 zaten güzel bir çip yazılımı da çok hoş olmuş.

not: bu arada pil sitesinde vtc 5 ler 24 tl orcinal. lazım olanalra duyrulur
Sosyal ağlarda paylaş

en hafif sigarayi da icsem her yer sigara kokuyo, sac sakal kendimden tiksindim. gerci kendimden tiksinmem icin bi cok nedenim var ama bu su an basi cekiyor.

amazon.de uzerinden bisi bulmam lazim. gumruk falan ugrasmak istemiyorum, macaristanda ne kadar var diye de hic bakmadim.

pico mico bisiler gerecmis ama kirk tane cesidi var bu ijustlarin falan.

smok alien diye bisi buldum ama cok pahali mesela, neden bazilari pahali. hani dandik alip degistirmektense iyi bisi alip omur boyu kullanamaz miyiz?

ya da pahali ucuz bisi farketmiyo sadece uretilen dumanla mi alakali?
Sosyal ağlarda paylaş

baslarken pico + melo tankla baslayabılırsın. en azından trde kolay bulunuyor coilleri de kendiside.

bu cıhazlar gumrukte takılma rıskı yuksek oldugundan, tr'den dusuk butcelı bır cıhazla baslayıp, sonraki cihazları yurtdısından siparis vermek daha mantıklı.

amazon.de tr'ye ecigle alakalı hıcbısı gondermiyor.

smok alien kullanıyoruz biz, chipseti vs. daha ıyı bır cıhaz. ıs bı noktadan sonra ıste sunuda alayım bu da olsun, bunun reviewları cok ıyı bundan da ıstıyoruma donuyor. yoksa asagı yukarı cogu cıhaz aynı seyi yapıyor, atomizerı calıstırıp likiti buhara donusturebiliyor.

buharla alakalı bı fark pek olmaz, buhar mod'dan zıyade atomizer'la daha cok alaklı. burada da mevzu yıne atomizerın turu daha çok (mouth-to-lung/direct-lung).

atomizerlar acısından farkeden şey işte, yenıden sarılabilir mi, coilleri iyi mi, havadar mı, tat performansı nasıl, akıtma yapıyor mu, kullanımı kolay mı vs. gibi mevzular.

genelde yenı baslayanlar pico gıbı basıt bır cıhazla baslarsa daha ıyı en azından kullanmaya devam edip etmemeye karar verdıkten sonra alien tarzı cıhazlara gecmesi daha mantıklı.

asıl ecig muuhabbetı discordda donuyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

trde degilim o yuzden bi bakima daha rahat sanirim. ama yine de gumruk burada da gumruk.

amerikadan mal siparisine 50 $ ustune %27 yasliyolar

o yuzden eu icinden bi yerden siparis etmem lazim. tercihen amazon.de

ama boyle fin olur isvec olur bi e shop olursa oralara da bakarim.
Sosyal ağlarda paylaş

gergenın dedıgı var iste mesela, starter kit olarak.

sarma mevzuları sonraki kısımlar zaten. bu melo tank'da sarım yapmazsın zaten dırek hazır coil kullanırsın.

hazır coil'de mesela su; https://www.fasttech.com/product/2300000-authentic-eleaf-melo-replacement-ec-coil-head-5

kullan at tarzı, omru bıtınce yenısı takıyorsun tanka.

ha ama mesela almısken ıyı bır cıhazla baslayayım her halukarda kullanırım diyorsan su comboyu soylebilirim kendi kullandıgım;

* smok alien kit [alien mod + smok tfv8 baby tank] - http://www.smoktech.com/kit/alien-kit
* smok tfv8 baby q2 core (coil) - http://www.smoktech.com/atomizer/tfv8-baby-big-family

mod, tank ve coil olarak paranın alabileceği en iyi combo su anda bu bence.

amazon'da filan rahatlıkla bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...