Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bu attığım aromalı tabi 200 ml nbase 30 ml aroma almıştım
cabiria said:

http://www.cloudhousevapor.com/ ben buradan alıyorum. 70 tl'ye 230ml likit almıştım en son kargo dahil. yalnız euro arttı. 80-90 a çıkmış olabilir. ben hiçbirşey demeden kutunun üstüne pasta ve gıda aroması yazmışlar.
gümrükte sıkıntı çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

cabiria said:

Ne aldın? Tavsiye varmı?

cloudhouse aromarlından ve kendi nbaselerinden aldım. aroma olarak işte kafama göre hangisinin fotoğrafını beğendiysem aldım. çilek karpuz aldım gayet içilebilirdi. kafanıza göre alın bence ilk partiyi beğendiklerinize devam edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

https://www.buharevi.net/alisveris/sade-malzemeler/188-fire-juice-base-250-ml.html

Neredeyse hiç zararı yok. Geçen sayfada tarihi yazıyordu kullandığımın.

Bunu böyle alıp içemiyormuyuz yani? illa VG Markası : Kimetsan, PG Markası : BASF alıp karıştırmak mı lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bugun vg pg falan aldım bi kaç yuz ml.

3-4 de aroma aldım,isle of custard diye bi ingiliz firması buldum komple crust çalışan. nikotinsiz yapıştırdım %80 vg li

1-2 hafta sonra gorelim bakalım nasıl oluyo.

öf mal gibi aromanın pg diluted olduğunu hesaplamadan yaptım karışımı.

ortalamaları %60 %40 gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
tbd alıyordum geçen sene başlarında çok memnundum 1-2 senedir falan e sigara da içmiyorum toptan bıraktım

gene lazım oldu da likit alacagım tbd artık tr'ye yollamıyormuş siparişimi iptal ettiler, tbdye benzer kaliteli, güvenilir likit üreticisi tr de var mı? yok ise yurtdışında trye getiren nereyi tavsiye edersiniz?

tenku
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

tbd alıyordum geçen sene başlarında çok memnundum 1-2 senedir falan e sigara da içmiyorum toptan bıraktım

gene lazım oldu da likit alacagım tbd artık tr'ye yollamıyormuş siparişimi iptal ettiler, tbdye benzer kaliteli, güvenilir likit üreticisi tr de var mı? yok ise yurtdışında trye getiren nereyi tavsiye edersiniz?

tenku

almanyadan direk vg-pg aroma ithal edip satanlar var, onlardan alip likiti kendin yaparsan cok daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
aquila said:

Helal Sertifikalı Bitkisel Gliserin

domuz yağı ( jelatin de olabilir emin değilim ) da kullanılıyor yapımında

Coconut and Palm oils are naturally occurring mixtures of various triglycerides. Each triglyceride is composed of three fatty acids which have been esterified with glycerin (also called glycerol).

Hydrolysis of the original triglycerides breaks the ester bond and yields fatty acids and glycerin. To identify this product as different from glycerin produced from fats and oils of animal origin, it is called vegetable glycerin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...