Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi likit almak çok pahalı değil mi ya? kendin yapınca 1/4 oluyo fiyat.

puf likitte 50ml 45 lira.

100ml vg ya da pg 7 lira sanırım, nikotinli bazlar da 10lira desek aroma da 10-15 lira arasında. genelde %10 karıştırarak yapılanları düşününce en fazla 25 liraya 100ml likidiniz oluyo.

yanlış mı hesaplıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi soyledim iste, neredeyse buldugum her nbase'i denedikten sonra Fire Juice'in en guzeli olduguna karar verdim. Premium iyi degil, Titanium ile duz Fire Juice arasinda gidip geliyorum. Favori settingim bu sanirim ama:

Fire Juice nBase, Oranlar : %60 VG - %40 PG, VG Markası : Kimetsan, PG Markası : BASF

Fire Juice Titanium da guzel ama, bu daha bir karakterli tek ictiginde. Titanum daha iyi gider sanirim likit yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Abi soyledim iste, neredeyse buldugum her nbase'i denedikten sonra Fire Juice'in en guzeli olduguna karar verdim. Premium iyi degil, Titanium ile duz Fire Juice arasinda gidip geliyorum. Favori settingim bu sanirim ama:

Fire Juice nBase, Oranlar : %60 VG - %40 PG, VG Markası : Kimetsan, PG Markası : BASF

Fire Juice Titanium da guzel ama, bu daha bir karakterli tek ictiginde. Titanum daha iyi gider sanirim likit yaparken.

senin tavsiyene uyarak titanium almıştım..gayet güzel oldu elma-ceviz yaptım 5 şişe falan...70/30 6mg..sek de içiliyo ama tam alışamadım ona..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...