Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Konu ile ilgili gun icinde mailinizi rica ediyorum.

dedim.

Bak guzel kardesim'e
"haci sikinti yok. o konu bende" diye yanit gelir diye cekinmedim degil.

Bana bu ve turevi kamyon yukuyle mail geliyor sempozyum duzenledigimiz donemlerde. Hatta bir keresinde ceviri yapmis adam yarrak gibi olmus. Adama geri yolladik duzeltsin diye, gelen cevap.

"Kardes vaktim yok sen yapamazmisin"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu ay hayvanlara toplamda 1050+250+350 lira masraf etmişim. Şimdi de balkondaki kedilerden birinin dişi çürümüş, görmemişim ve çenesi çürümüş. Ölümü kokladım bugün kedinin ağzından. Bi de bunun masrafı çıktı başıma. Ulan ne evler, arabalar almıştım şimdiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hacit nihayet sanirim bunye topu atti.

stress stress derken tam 8dk da tansiyon 120-80lerden 170-110lara cikti. ok dedim, solda agri falan da var. sanirim bir acile gitsem falan iyi olacak.

bu arada gidiyorum vs ama sunu dusundum, apple watch ekg iyi fikir haci. evde tansiyon olcumun var, ekg var falan derken saglam bir saglik paketi topluyorsun akilli urunler ile birlikte. asiri derecede basarili bir durum aslinda.

neyse, doktor dogrudan "isinden ayrilip hayat stilini degistirsene?" dedi.

amk dedim.

bugun ise geldim, is yerinde baska bi is arkadasi ile kavga ettim amk. sozlu kavga... progresslerden ben sorumluyum, karsi masamda oturan pij benden habersiz, kendi muduru ile birlikte aadamlardan progress istemis. adam da bana geldi ne ayak? diye.. ben de amk o ne la dedim. adam gittikten sonra girdik birbirimize iste.

sonra neden stress var vs.

ya olm...

keske sektor degistirmek o kadar kolay olsaydi
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

stress stress derken tam 8dk da tansiyon 120-80lerden 170-110lara cikti. ok dedim, solda agri falan da var. sanirim bir acile gitsem falan iyi olacak.

Welkam to may layf

Tatlis tatlis yuksek tansiyon, ustune yuksek nabiz var. Triggerlandi mi 180-120 takiliyorum bne de, nabiz da firliyor 130lara.

Surekli olmaya baslarsa beta blocker a baslarsin sen de
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...