Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Dark_Soul said:

Kizlar hic boslamaya gelmiyor valla sddf. Bizim ofiste hicbir duygusal bagim olmayan hatunun attigi whatsapp mesajina (gezi foto) 1 saat sonra cevap verdim diye selam sabahi kesti birden

son sayfadan açtım kızlar hiç boşalmaya gelmiyor diye okudum arka sayfaya gidene kadar anlamadım ne demek bu diye adsafds
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
gunluk, gunlerdir kafam bok gibi cunku amerikada yasama durumu iyice aldi basini gitti. hani gitmeye gidilir de, temelli gitme durumu kafami karistiriyor. burada da bir gorevim var, malum evde rahatsiz bir babam var, zaman zaman da olsa ihtiyac duyuyorlar, bu konuyu yillardir ben cozdugum icin ablalar da nasil olsa ben varim diye iyice el ayagi cektiler. ne de olsa ablamlar var, bir sey olmaz bas git diyemiyorum kendime. eger dersem cok sey degisecek hayatimda, yas da 30'u gecti minkoyim. ne bok yiyecegiz. isler cok karisik cok.
Sosyal ağlarda paylaş

2 haftadır bok gibiyim, alacakları toplayamıyorum, yakın arkadaşım sevfiğim bi kız arkadaşından ayrıldı başka bi kıza sardı mal oldu. Kız varoş mahallesi götü kalkık biaçı büyük ihtimal. Bu akşam babama dedim rakı yapak diye. Dinsizliği yayma cemiyeti sözcüsü gibi konuştum babam da hak verdi.
Az çok veriyodu zaten ama bugün tam destek oldu şaşırdım. Bu yüzden mutluyum ama onun harici bok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi babanin durumu, ailenin morali, kiz arkadas gibi hayat realiteleri olmasa coktan istifayi basip su sekilde fiziksel bok atmis olacaktim hakkedenlere

https://www.youtube.com/watch?v=z3U2Myp1_XU

sinirleri germe konusunda iyi abi bzim millet.

sevmiyorum, sevmiyorum, sevmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün şirket aracını idari işlere vereceğim, servise gidecek ufak bir şey için. anahtarları vereyim mi dedim sabahtan, yok sonra giderken alırım dedi arkadaş iyi dedim. öğlen yemeğe çıkarken baktım anahtar yok cebimde masayı karıştırdım yok, çekmecelere yerlere çöplere her yere baktım, 5-6 kişi bütün ofisi arıyoruz yok, tuvalete baktık hatta kargo gelmişti muhabberata inmiştim orayı arayıp sorduk yok ulan kafayı yicem yok oldu anahtar. en son bir arkadaş arabanın üstünde bagajda bırakmış olabilir misin dediler ama o kadar eminim ki cebimde olduğuna yok olamaz diyorum. yine de son çare artık bakayım dedim, bu arada güvenliğe haber vermeyi düşündük nolur nolmaz benim plakayı görürseniz çıkartmayın diye. abi aşağı bir indim araba yerinde yok aklım yerinden oynadı aha çaldılar arabayı diye sonra birden dank etti kafama sabah ilk geldiğimde en alt katta yıkamacı var arabayı oraya bırakmıştım diye unutkanlığın böylesini ilk defa yaşıyorum :S o kadar eminim ki anahtar elimde arkadaşa uzattım o da yok kalsın sonra alırım dedi diyorum kendi kendime sonra ne yaptım onu düşünüyorum falan. rezil oldum utancımdan zor çıktım yukarıya aahusehausehaueasu

bu arada multivitamin kullanıyorum b12 498 çıktı üst sınır 505, direkt alzhemier bu herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...