Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Tcpip said:

11 senelik ilişkim 8 senelik evlilim bitti lan. Aşık değilmiş, aşık olmak istiyormuş. 6 ay direndim çocuk var daha 2.5 yaşında ama olmadı bende vazgeçtim pişman oldu şimdi de ben istemiyorum. Neyse boşandık. Ne boktan 2018'miş lan bu.

Bak sonra update edeceğim seni günlük. Başka birine aşık oldum diyeceğim. Çok mutluyum filan yazacağım.

sevgiler.

geçmiş olsun adamım , çocuğa üzüldüm
Sosyal ağlarda paylaş

acaba f1 araçlarında pilotlar telefonlarını nereye koyuyor, manyetikli zımbırtılardan mı takıyorlar çok merak ediyorum günlük, birde selektör koysalar araçlara, selektör atıp atıp geçersin işte nedir yani hayır dünyanın binbir türlü hali var, araçlara işiyorlarmış ama araç kokusu koyacak yer yok.

bugün iyi değildi günlük, görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bi de buralarda iş bulmak kolay dediler
40+ başvurudan daha bir tanesi döndü
o da bu iş için başka arkadaşın var mı diye sordu

yazılım aranan meslek fln değilmiş meğersem

ahahahahahah o ne lan başka arkadaşın var mı

uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın HR edition

o değil de Senko 2 sayfa önce tekrar sınavlara başlayacağından şikayet etmişsin, çok değil 2 ay önce bütün sınavlardan kalacağından şikayet ediyordun Euro düşük olsa hususi Almanyaya gelip ıslak odunla dövücem seni
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay sonra mesaj attım. Tüm soru işaretleri, kafamdakilerin hepsi ağırlık yapınca dayanamadım. Upuzuun bir ayrılık mesajı dsfds
10 satır ile cevap verdi, duygusuz, soğuk soğuk.
Durgun, kararsız, umursamaz ve heyecansızmışım, hayatımı yoluna koymam gerekiyormuş.
haklı :( ama ona karşı değildim.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...