Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Yazlığın tam karşı tarafında özcanlar köfte var tekirdağda onun otoparkında Kayınpederi bekliyorum arabada, içerden tam metalci bir kız çıktı turuncu saçlar piercing dövmeler slayer tshirtü vardı galiba tam göremedim dirseğinin üstüne bir dövme yaptırmış çok şekil biçimde Trash yazıyor :( uyarsam mi dedim sonra aman banane dedim devam ettim sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

30 yaşındayım, 18 yaşında bi kız ekledi, bende ekledim, yazdım kimsin nesin diye, umursamaz davrandı, ters davrandım. Umursamaya başladı. Sorular sordu sorular sordum, dışarı çıkacaktık sonra sen gel kahve getireyim dedi, ben arkadaşımla dışarıdaydım ayıp olur diye vaz geçtik. Güzel kız ama 18 yaşında. Daha önce arkadaş ortamında tanıştığımız kız da yarın geliyor, yolda hatta. O kız kesin gibi ama 18lik çok daha güzel. Muhabbeti de iyi. Legit sonuçta bi sıkıntı olmaz heralde 12 yaş :D. Daha önce 9 ve 10 yaş farka kadar çıkmıştım harbi çocuktular ama bunun muhabbet iyi olunca bi muallakta kaldım sözlük

edit: Ya 2-3-4 ay boşta kalıyorum ya 2-3 kişi birden geliyor. Hepsinde de en boktanını seçmiş oluyorum. Yine öyle olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Gercekten otuza yakin varolus sorgulamalarina giriyomus insan sanirim gunnuk.. Ama boyle sey diye. Niye milletin normal dedigi ve ozendigi hicbise bana cazip degil? Benim sorunum ne? Neden kendi kulturume/ genel sosyal norm lara bu kadar yabanci yetistim? Neden insanlarin yuzde sekseni aptal? Cok acaip.

sfdhd fak sayfa basi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...