Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Tek başımayım gece saatlerine doğru sokaktan tartışma sesleri duydum. Medeniyetin beşiğinde olduğum için alışkınım herseferinde noluyomuş diye oralı olup da seyretmem. Şansıma olay bizim çalışanla ilgiliymiş ve kapıma bi sürü adam yığılmış. Bayağı bi süre sonra sesler de çok yakınlaşınca eeh yeter deyip pencereden bakıyorum, uzağı da (kapımın önü ne kadar uzaksa) çok net görmüyorum, kaldı ki görsem de adamları hiç tanımıyorum, hatta bizim çalışanı da tanımıyorum çünkü o gün ilk günüslf. Biri bırakın beni silahım nerde getirin diye saçmalıyor. Birileri birilerini tutuyor. Birileri bağırıyor. Bütün balkonlar pencereler dolu herkes izliyor. Afalladım kime ne dicemi bilemiyorum zaten sirk gibi ortalık kim hangi tarafı temsil ediyor ayırt edemiyorumslf Aşağı da inemiyorum çünkü bariz dinleyebilecek kapasitede adamlar değil. Polisi çağırsam daha önceki olaylarda hemen geldiğini hiç görmedim. (Bu posttan başıma bi iş gelmez dimi indexleniyor mu bu başlık:p Abi sıkılmışsınızdır ya o kadar çokki artık ondan gelmemişsinizdir size hak veriyorum şeyapmayın siz onusdk) Gelse de mevzu her türlü aleyhime uzayacak bu sefer karşı taraf ilerde malıma mülküme yakınlarıma musallat olcak diye cesaret edemiyorum. Çağırabileceğim yakınım da o anlık yok hepsi şehirdışında bi ben hasta olduğum için kalmışım malak gibi. Kendimi resmen çaresizce dağılmalarını beklerken buldum hala utanıyorumskd Aileme anlattım bi ağırlığın var muhattap olmak istememişsin ama kendini de göstermişsin haberim var olan bitenden diye saçma bi yorum getiriyolar bi yandan ona yarılıyorumskfkd Komşular da sonra kime garezi varsa onu suçlamaya geldi filan orası da apayrı bi komedi. Olay o kadar absürd bişeyden çıkmışki medeniyet yoksunu bunlar ya. Eğitilmez bunlar. Olmamış bunlar olmaz da yani cehennem olsunlarskd
Sosyal ağlarda paylaş

emek said:

Olay o kadar absürd bişeyden çıkmışki medeniyet yoksunu bunlar ya. Eğitilmez bunlar. Olmamış bunlar olmaz da yani cehennem olsunlarskd

şunu geçen gece yaşadım ya
gitmişiz güzel güzel yemeğimizi yiyoruz, bi an bi itişme kakışma oldu bikaç masa ötede, birileri sinirli sinirli çıktı mekandan falan

noldu dedik, biri yürürken diğerine çarpmış yanlışlıkla, kavga ordan çıkmış. "biz buranın çocuğuyuz napıyon lan sen burda" filan diye

tam bir:

https://www.youtube.com/watch?v=Zhgwy9y5ttA
Sosyal ağlarda paylaş

Olay şu; garajımın önü dolu araç çekilecekmiş. Şoför kibarca arabayı çeker misiniz demiş hanzo yukarıdan hareket çekmiş, o da gel o hareket ordan çekilmez aşağıdan çek demiş. Başta dedim ya olay filan duyarsam hiç oralı olmam diye. Bağrışmalar silah üzerinden olunca çok da yakından gelince baktım. Yani giriş, gelişmenin ilk paragraf filan olmuş örneklendirilmeye başlanmış ben oralardayım. Aslında olaydan bir o kadar uzak ama bir o kadar göbeğindeyim, Serdar Ortaçın göbekte zeytinli klibi kadar filan anlamsızım. Neyse işte bayağı bi kalabalık toplanmış meksika dalgası gibi dalgalanıp duruldular.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

aylarin sultani, basimin belasi haziran ayinin ortasina geldik, bakalim ne kotulukler basima gelecek.

her haziranda ya ameliyat oluyorum, ya epik kotu bir sye oluyor.

henuz sekmedi amk

evet dogum gunum. sanirim babamin kanser olma riski var, kiz arkadasimin ailesi ile super bi tartismasi oldu.

bakalim..

sasmadik
Sosyal ağlarda paylaş

köepğimi öpüyorum
içip içip köpeğimi öpüyorum
köpeğimi öpüyorum
içip içip köpeğimi öpüyorum
sonra köpeciğimi 13 yıllık hayat arkadaşımı öpücüklere boğuyorum
içip ağlıyorum
sonra köpeğimi öpüyorum
içiyorum sonra
köpeğimi öpüyorum

köpeğim ölüyor elimden birşey gelmiyor
içiyorum köpeğimi öpüyorum

nalet olsun
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım, hastamı arkadaş,yoksa öldü mü ?

her halükarda eminim ona 13 yıl boyunca güzel bi hayat yaşatmışsındır,bol bol sevgi ve paylaşılan onca güzel an...
bu yüzden arkadaş dünya üzerindeki köpeklerin %90'ından daha şanslıydı

hep güzel hatırla ve üzme kendini,inan dili olsa o da bunu isterdi,tüm varlığıyla onu ağlayarak değil gülerek hatırlamanı

kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...