Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

ya bi de iki kere haralagürele ayrılıp yan çizip sümüklü sümüklü devam ettirdiydik bi sürü şey konuşuldu edildi dedik bi daha böyle bi muhabbet açılmasın açılırsa da kesin kapatalım her iletişim yolunu. o yüzden kafam atar gibi olunca kısa ve uzun vadeli daha büyük sıkıntılı krizlerden kendimi korumak adına laps diye sildim her platformdan. bunda çok haklıyım bence ama süreci yaşama kısmı çok korkutuyo gene romantize olup saçma sapan yardırmamam lazım kıza ve korkuyorum çok

öf
Sosyal ağlarda paylaş

enko'yu hatırlıyorum lan kıvırcık saçlı tonton bi şeydi. sevişmeden duramıyodu.

1. 2 aydır çalışmıyorum ama hala eski işyerimden alacaklarımla yaşıyorum.

2. sezonda çok kazanınca göt tembelleşti. bildiğin kış uykusuna yattım.

3. kano ve bisiklete hala devam ediyorum, fırtına mevsimine kadar devam.

4. bütün gün bisiklet şarap oyun üçlüsüne devam ediyorum, ne uygunsuz.

5. japon dizilerine başladım, filmleri de var.

6. gta, rocket league ve uplink'e 500+ saat harcamışım.

7. alicante'den bi arkadaş gelicek, daha ingilizce bile anlaşamıyoruz.

8. yine kredi çektim, krediyi ödemek için kredi çekmek priceless.

9. hayatta beklenen en son hastalığa yakalandım, ilaçlarla birlikte şaraba devam.

10. bursa'lısın.

11. bannerlord ve star citizen çıktığında çocuk yapıp keseceğim.

12. yakında bi mugshot alıp patiye koyacağım.

13. liveleak'e allahını seven girmesin.

14. ekşi dediğin forumtr olmuş.

15. cuphead çok zor amk.

16. blizard'a binlerce lira harcadım ama RoS yüzünden yanan ekran kartım yüzünden bikaç on lirayı refund etmedi şerefsizler.

17. robert scam industries.

18. elite dangerous best.

edit: enko = senko.
Sosyal ağlarda paylaş

üniversitemin ilk gününde bi taksiye bindim, kadıköy göztepe gideceğim. civarı da bilmiyorum yavru kedi gibi bakınıyorum etrafa. yol tıkalı diye otobana çıktı adam. cepte de az para var gözüm taksimetrede. daha otobandayken cebimdeki parayı aştı ücret. "bakar mısız yanımda bu kadar yok inebilirim müsait bi yerde" dedim, bi yığın araba ve otoban tabi nasıl indirecek fikrim yok. yüz de nasıl kızarmış. ama adam güldü rahatlattı. "hiç sıkıntı yok çıktığı kadar" dedi. inince kağıt paraları verdim çantadan kuruş falan arayıp onları da verdim, ikinci defa daha güldü, hayırlı işler diyip yolladım.

taksicilere sövme başlığı okuyodum da aklıma geldi istisna. unutmadım ey amca.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

üniversitemin ilk gününde bi taksiye bindim, kadıköy göztepe gideceğim. civarı da bilmiyorum yavru kedi gibi bakınıyorum etrafa. yol tıkalı diye otobana çıktı adam. cepte de az para var gözüm taksimetrede. daha otobandayken cebimdeki parayı aştı ücret. "bakar mısız yanımda bu kadar yok inebilirim müsait bi yerde" dedim, bi yığın araba ve otoban tabi nasıl indirecek fikrim yok. yüz de nasıl kızarmış. ama adam güldü rahatlattı. "hiç sıkıntı yok çıktığı kadar" dedi. inince kağıt paraları verdim çantadan kuruş falan arayıp onları da verdim, ikinci defa daha güldü, hayırlı işler diyip yolladım.

taksicilere sövme başlığı okuyodum da aklıma geldi istisna. unutmadım ey amca.

Iste serefsizler karsi cins olunca boyleler. Biz yapsak heralde oracikta indirirdi.

5 TL'lik yere 50 TL verdigim icin bir taksiciyle karakolluk olmuslugum var adamin etmedigi kufur kalmadigi gibi taksiden sopayla inmisti serefsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

her şey warhammer total war'la başladı. ilk shogun, biraz da ondan sonraki medieval'dan beri tw oynamamıştım. warhammer'la da çok ilgim alakam yoktu. lore'unu seviyordum. empire nedir, karl franz kimdir falan biraz biliyordum.

sonra işte total war'unu aldım. empire campaign'inde kuzeyden chaos, doğudan orclar, aradan beastmen'ler gelip de pwn'lanınca dedim ki böyle olmayacak. youtube'dan tutorial'dır tips&tricks'tir falan araştırmaya başladım biraz. ordan online 1v1 kavgaları inceleyen bi tayfa varmış, ona rastladım (partyelite'in kanalı baya iyi o konuda).

sonra bi baktım how to paint empire state troops, how to paint this, how to do that, deri görünümü nasıl verilir, pre-shading nedir, fine cast'ten neden herkes nefret ediyor, wet-blending nedir, o mould line'lar nasıl temizlenir, wet palette'in anlam ve önemi nedir, shadespire diye bişiy varmış bu ne, games workshop ceo'su değiştiğinden beri daha bi usercustomer-friendly olmuş, citadel boyaları vs vallejo game color serisi falan derken...

https://i.imgur.com/FDotz8S.jpg

abi çok keyifli ya boyaması. ilk etapta düz boyayıp bitiricem. bi tane daha var, sadece birleştirip henüz boyamadığım

şu abi

http://miniset.net/files/set/gw-99120218004_13.jpg

bu biraz daha alengirli. ondan sonra o üstteki dayılardan bi tane daha gelecek, o ikisini de boyayayım derken 1 ay geçer heralde. ondan sonra (elim biraz daha alışınca) highlight olayına giricem. yapsam şimdi de yaparım gibi geliyor da (ışık yansıtayım derken şuncacık başardığımı da batırma ihtimalim daha yüksek :P) daha küçük, EN KÜÇÜK fırça lazım. bi de farklı boyalar tabi ki.

döğüştürmesem de olur :) o yüzden "ya 5 tane okçu alayım da öyle gireyim savaşa. ay puanım eksik kaldı bi kamyon daha adam eklemem lazım. orc'larla işim olmaz düşman army'sinde o" demeden kafama göre alıp boyayacağım. ayrıca scale'i aynı (ya da buna yakın) başka seriler de var, saga var mesela, viking'li anglo-saxon'lu, ona da girerim belkim.

arada düşünüyorum "benim ne işim var la bunlarla" diye ama iyi kafa dağıtılıyor işten sonra. gaeming'in aksine "pff hiç taraya taraya gidemicem / strateji-planlama kasamicam. yorgunum kafam basmıyor." demedim. "yeni diye öyle, bi hafta sonra üşenirsen keke" diyecek olan baltalı ilah'a selamlarımı yolluyorum :)

bonus :)

https://i.imgur.com/lcJoSzp.jpg

http://whfb.lexicanum.com/mediawiki/images/thumb/e/e9/Twin-Tailed_Comet.png/200px-Twin-Tailed_Comet.png
Sosyal ağlarda paylaş

ya 27" monitör alcam dedim poşetten 22" çıktı :D

salaklığın büyük bölümü bende, feci yağmur yağıyordu, koca poşette getirdi cocuk, dedim şimdi poşeti açmayayım ıslanmasın, adam gidip başka bişi koymaz alamanlar yapmaz dedik

yapiyorlarmış :D

sonra adamı ara ki bulasın tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Sokakta elden urun alip ne aldiginiza bakmiyorsaniz sikinti sizde gencler. Yagmur yagiyorsa girersin bi cafe'ye bi yere orda bakarsin, surda bulusalim dersin en kotu.

Hayir bi de urun 27" cikti diyelim, calistigini nerden biliyosun?

Prizi olan cafe + laptop FTW.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...