Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

marksman said:

Öyle olunca utanıyorum ben. Ali diye kaydediyorum, yanından gittikten sonra hemen açıp ekleme yapıyorum.

Geçen gün profilodan birinin numarasını kayıtedecektim, adamın numarayı sahada aldım profilo bilmem ne diye kayıt ettim, sonra ofiste konuşuyorduk pardon ya siz bu profilolardan hangisiydiniz diye sordum.

utanmayın, siz numarasını aldı diye o kendini şanslı hissetsin.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz yazayım ya.
Yazınca rahatlanıyor mu bilmiyorum. Aslında böyle uzun uzun deftere yazmak lazım. Edebiyatım kötü, süslü cümlelerim yok. İsterdim ama yazmayı.
Neyse... Yalnızım ya. Yalnızlık çok güzeldi de artık çok sıkıldım. İşten eve geliyorsun, çağrırlarsa çıkıp 3-5 bira ve sonrasında yine ev...
Zaten tek bir gün tatilimiz var adam akıllı onda da dinleneyim mi ailevi işlere mi yetişeyim kendimi mi geliştireyim bilemiyorum.
Bazen çok kasmamak lazım diyorum ama genel olarak bir yarışta son sıralarda olduğumu düşünüyorum.
Para zaten birikmiyor, iş hep mutsuz.
Sürekli quora da self improvement zırvaları okuyorum. Aslında çok güzel şeyler de eylem aşamasına geçemiyorum :)
Konuşmaya da gücüm yok, insanlarla konuşasım da gelmiyor ve böyle de gidecek gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

biraz yazayım ya.
Yazınca rahatlanıyor mu bilmiyorum. Aslında böyle uzun uzun deftere yazmak lazım. Edebiyatım kötü, süslü cümlelerim yok. İsterdim ama yazmayı.
Neyse... Yalnızım ya. Yalnızlık çok güzeldi de artık çok sıkıldım. İşten eve geliyorsun, çağrırlarsa çıkıp 3-5 bira ve sonrasında yine ev...
Zaten tek bir gün tatilimiz var adam akıllı onda da dinleneyim mi ailevi işlere mi yetişeyim kendimi mi geliştireyim bilemiyorum.
Bazen çok kasmamak lazım diyorum ama genel olarak bir yarışta son sıralarda olduğumu düşünüyorum.
Para zaten birikmiyor, iş hep mutsuz.
Sürekli quora da self improvement zırvaları okuyorum. Aslında çok güzel şeyler de eylem aşamasına geçemiyorum :)
Konuşmaya da gücüm yok, insanlarla konuşasım da gelmiyor ve böyle de gidecek gibi...

spor yap spor
yarış marış hikaye boşver o kafaları hiç girme
kendinle yarış kıps
Sosyal ağlarda paylaş

1000tl'yi çöpe attım galiba bu gece
durumun maddi maliyetini ayıkmam 2-3 saatimi aldı sfd
vize bilet almıştım hatun görmeye gidicektim. 3.kez ayrılmış bulundum gitmeye bir hafta kala. eğer tükürdüğümü yutup gidersem title istiyorum gevşek yavşak falan gibi biişi
-_-
Sosyal ağlarda paylaş

görmediğim yer olsa giderim kesin de her yerini gezdiğim bi ülke anasını satayım
hiç moral de yok
bi de gidersem napcam bir hafta kesin ararım zaten olay kökünden bitirmek olayı o yüzden sakat bi fikir gidip takılmak.
vizeyi yırtacaktım kesin çözüm için ama sonraki başvuru için lazım gibi bişi sonuçta götüm yemedi sfdkl

bana bi ribaunt bul paticik :(
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...