Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

amazon.com a her çemkirmem de ekstra bir iyilik yapmaya çalıştılar. istemiyorum kardeşim hoşsunuz tamam iyi niyetlisiniz de bu kadarı da fazla gerçekten fazla. 5 dolar hediye çeki verdim, ekstra prime verdim, one day free shipping verdim.

gmat verbalın da ta ağzına sıçayım ya. nefret ettim yemin ediyorum. sabah 6 oldu ya :/&/(. bu kısıma çalışırken okumaktan soğudum zaten skerler kafasında girerim artık sınava.
Sosyal ağlarda paylaş

Kliplerden yönetmenlerin telif hakkı almak istemesi bizim binalardan, yollardan, tablo astığınız duvardan falan iş bitip yapı satıldıktan sonra dahi ufak bi para istememiz gibi geliyor.

"hey, ev sahibi!! Kirayı aldın mı? Ok şimdi o paranın üçte birinin yarısını bana vereceksin!! Ha bu arada ben bu parayı bu binanın inşaatında çalışan adamlara da dağıtmayacağım!! Çünkü benim HAHAHAHAHA"
Sosyal ağlarda paylaş

aidat paranizi insaati yapan firmalar, mimarlari falan almiyor hacit

telif ucretinde boyle gerizekaliliklar varsa bence o video kliplerin cekildigi binalar ve arkada cikan yapilardan da telif ucreti almamiz lazim.

turk pop muzigi ve boktan klipler sanat eseri sayiliyorsa binalar hayda hayda sanat eseri sayilir. hadise'nin falan sanatci, yaptigi dutturulerin sanat eseri kabul edildigi dusunulurse binalar sanat eserinin daniskasi sayilir.

sadece oturanlar degil onlar da telif hakki odemeli.

http://www.haberturk.com/magazin/herkes-bunu-konusuyor/haber/1188802-klip-yonetmenleri-telif-haklari-icin-birlesti
Sosyal ağlarda paylaş

geyigi bi kenara birakacak olursam..

uzunca bir sure yasadigim ulkeden ayrilip, middle of nowhere bir yerde calismak icin tasiniyorum bugun.

her ne kadar cogu seki siklemedigimi dusunsem dahi gercek dostlari ve samimi arkadaslari arkada birakip gitmek insana biraz koyuyormus.

2008'den beri araliklarla gidip geldigim, son 3-4 senede de surekli yasadigim bir yerde biriktirdigim esyalarin fazlaligi ise gercekten goz korkutucuymus. (umarim otobus kargo yaptirdigim urunler gumruge takilmazlar)

uzucu bir gun..

sevdigim insanlardan ayriliyor olmak uzucu bir seymis. cok sagol petrol fiyatlari..

merhaba yeni baslangic :/ senden simdiden nefret ediyorum yalniz yeni baslangic. agzini kirayim sevgili baslangic.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Saeros tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...