Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan Exiles

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

Survival oyunlar revaçta, ama hardcore survival beceremeyen tipler için yapılmış bir oyun bu. Raid yapmak için 023947274 saat oynamak gerekiyor küçücük ev için bile, büyük evler zaten hayal raidlemesi falan. Over simplified combatı, salak AI'ları, kaçarken ölmenin imkansız olması falan... Konsol fagler için yapılmış bir şey, controller ile oynayasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

Survival oyunlar revaçta, ama hardcore survival beceremeyen tipler için yapılmış bir oyun bu. Raid yapmak için 023947274 saat oynamak gerekiyor küçücük ev için bile, büyük evler zaten hayal raidlemesi falan. Over simplified combatı, salak AI'ları, kaçarken ölmenin imkansız olması falan... Konsol fagler için yapılmış bir şey, controller ile oynayasın diye.

http://i0.wp.com/www.therefinedgeek.com.au/wp-content/uploads/2013/09/Picard-Facepalm.jpg?fit=1200%2C9999
Sosyal ağlarda paylaş

Bombilo güldürdün :D

Bu vesiliyle söylemiş olayım, oyunu EA'de combatsız versiyonuyla tek haritada oynayıp sevmiş kişiler varsa tekrar yüklemelerini öneririm. Çok efsane bir combat mekaniği olmamakla birlikte, kendinizden level ve gear olarak üstün adamlara karşı bir şans yaratabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim iki tane evim var, birini terkedeli bir haftadan fazla olmuştu, kapısı yoktu. Sanırım onları başka player olarak yıkabilirsin gibime geliyor, dismantle ederek. Serverdakilerinden rica ettim ama gelen olmadı. En azından menü rengi daha değişikti ondan sanırım dismantle edilebilir gibi düşündüm. Ben bu arada 9 da oynuyorum varsa birileri.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olmaz oyuna girdiğin için süreyi sıfırlamış oluyosun, hiç o server'a girmiycen online olmayacaksın orda uzun süre o zaman yıkılır.

Ark da o olayı geliştirmişlerdi, mesela iki uzak noktada evin var birine hiç uğramıyosun o bölgeye girmiyosun yani online olsan bile o uzaktaki hiç uğrmadığım ev yıkılıyordu.

Bunda tam bilgi yok işte tam olarak nasıl hemen hemen aynıdır ama.

Tabi PvP sunucularında durum farklı, orda birbirine saldırıp yapıları yıkabildiğin için böyle şeyler hiç koymuyorlar.

Neyse oyun 10 numara olmuş ama çok hoşuma gitti benim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...