Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaya Karışık(TELEKOOM!!)

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

said:
FRP_Master, 26 Ocak 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
Sayın Türk Telekom Yöneticiliğine,
Türkiye'nin yurt dışı ve içi internet hızından çok rahatsızız,verdiğimiz paranın hakkını %5 oranında bile alamıyoruz..Çok yüksek fps ve pinglerde online oyunlar oynayabiliyoruzki bu dünyanın en kötü ülkesinde bile bizden daha iyi..Sanırım birinin buna el atması lazım yoksa gerçekten gün geçtikçe itibar ve kullanıcı kaybediyorsunuz..İnanin bunu düzeltmek o kadar zor değil..

Saygılarla...

aha böle yazdım cvp bekliom yamuk bi cevap atsın saygı kalkacak başka bişey başlayacak hele du bakalım..
Ben senin kadar saygılı olamadım açıkcası sadece sayın falan demedim direk girdim olaya ama güzel bi dil kullandım bakalım bende cevab beklıorm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
bak mesaj attıgın yerde altta destek sayfamız olayı var tıkla oraya

bi smile için mı bence sen destek sayfasının yerını yazıcagına nerde oldugunu yazsaydın daha samımı olurduk senle
arkadasım smilerların nasıl yazıldıgını ordan öreniyorsun sen ne istediğini bi öğren ondan sonra sor

smile ler nerden yazılıyo dedım ben b urayı bılmıyorum yanı her sıtede forumda böyle smile dıye bı secenek oluyo oraya basıyosun ve ıstedıgını secıyosun ben sadece onu sordum ama sen olayı kavrıyamadan bana destek sayfasını soyluyosun..
Ya sen anlamak istemiyosun yada senin kafa basmıyor..o istediğin şeyleri altta destek sayfasının linkine basarak görebiliyorsun anladın mı şimdi?

aha işte boyle daha acıklayıcı bısı soyle destek sayfasına gır orda smile ler var dıye yada şöyle bişi diyebılırdın bu sıte fukara bı sıte o yuzden burda oyle bısı yok herseyı manuel yapıyoruz çaktın dimi anladın sen onu anladın....[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Quote yapmaya devam ederseniz 1 mesaj 1 sayfa olmaya başlıcak.

Hüop kendinize gelin.. Kıytırık sebeplerden tartışmayın. Sevmem böyle abuk sebeplerden tartışanları. Abinizin sözünü dinleyin bakim :lol: :-p[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 26 Ocak 2005 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 26 Ocak 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
Quote yapmaya devam ederseniz 1 mesaj 1 sayfa olmaya başlıcak.

Hüop kendinize gelin.. Kıytırık sebeplerden tartışmayın. Sevmem böyle abuk sebeplerden tartışanları. Abinizin sözünü dinleyin bakim :lol: :-p

yani böle yapmayin abiniz kizio :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 26 Ocak 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
Sayın Türk Telekom Yöneticiliğine,
Türkiye'nin yurt dışı ve içi internet hızından çok rahatsızız,verdiğimiz paranın hakkını %5 oranında bile alamıyoruz..Çok yüksek fps ve pinglerde online oyunlar oynayabiliyoruzki bu dünyanın en kötü ülkesinde bile bizden daha iyi..Sanırım birinin buna el atması lazım yoksa gerçekten gün geçtikçe itibar ve kullanıcı kaybediyorsunuz..İnanin bunu düzeltmek o kadar zor değil..

Saygılarla...

aha böle yazdım cvp bekliom yamuk bi cevap atsın saygı kalkacak başka bişey başlayacak hele du bakalım..

guzel mantıklı bı yazı ama anlamazkı onlar bu yazıdan ısraıl dekı olayda bıle elemanlar telekomun sıtesını hackledıler 2 kez ama adamlar yıne hıcbısı olmamıs gıbı duyarsızlıklarına devam ettıler onlar ıcın ınternet varmı sıtelere gırıyomu yeter dıger olaylara karısmıyolar...[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
bak mesaj attıgın yerde altta destek sayfamız olayı var tıkla oraya

bi smile için mı bence sen destek sayfasının yerını yazıcagına nerde oldugunu yazsaydın daha samımı olurduk senle
arkadasım smilerların nasıl yazıldıgını ordan öreniyorsun sen ne istediğini bi öğren ondan sonra sor

smile ler nerden yazılıyo dedım ben b urayı bılmıyorum yanı her sıtede forumda böyle smile dıye bı secenek oluyo oraya basıyosun ve ıstedıgını secıyosun ben sadece onu sordum ama sen olayı kavrıyamadan bana destek sayfasını soyluyosun..
Ya sen anlamak istemiyosun yada senin kafa basmıyor..o istediğin şeyleri altta destek sayfasının linkine basarak görebiliyorsun anladın mı şimdi?

aha işte boyle daha acıklayıcı bısı soyle destek sayfasına gır orda smile ler var dıye yada şöyle bişi diyebılırdın bu sıte fukara bı sıte o yuzden burda oyle bısı yok herseyı manuel yapıyoruz çaktın dimi anladın sen onu anladın....
Açıkca söledim ama sen anlamak istemedin ve biraz ukalalıgı bıraksan iyi olur bilmiyorum yanlış düşünüyorsam özürdilerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
Fatih sana bi soru sordum

ne sordun?

bu sırada bende bi soru sorayım. Ares1 ve Ares2 ye giremiorum.. Girebilen varmı?[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

ıyıde sen dıyosun kı destek sıtesıne gıt .. destek sıtesı nedır sorunların çözümünü aradıgın bı yerdır smile lerın nasıl yapılacagını %99 orda yazmazlar dıkkatını cekıyomu cekmıyomu bılemıyorum sanırım fazla forum yada sıte gezmıyosun..

PeaCe !!![signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu telekop un ...(küfür yok frp_master)
Baskada bisi demiyorum

AyrIca kasmyIn be kardesIm bi insan evlad1 bak1n insan evlad1 diyorum cunku bunnar hayvan evlad1 fiber optik kabloyu en dandiinden secipte bunu bide koptuunda 3 hafta icinde tamir edemiyorsa hayvan evlad1d1r.
ayr1ca bkz: telekoma attIIm mail...

[Bu mesaj FRP_Master tarafından 26 Ocak 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
ıyıde sen dıyosun kı destek sıtesıne gıt .. destek sıtesı nedır sorunların çözümünü aradıgın bı yerdır smile lerın nasıl yapılacagını %99 orda yazmazlar dıkkatını cekıyomu cekmıyomu bılemıyorum sanırım fazla forum yada sıte gezmıyosun..

PeaCe !!!
Canım arkadasım bak benim yazdıgım quotelerde yazıor..smiler için mesaj yazdıgın yerde destek sayfası linkine tıklıcaksın dedim...nedir bu inat yahu alalalal
kendin de bul birazda sorunu
Sosyal ağlarda paylaş

3 büyük şehir için geçerli diye biliyorum. Ama diğer şehirler içinde yüklü bir ücret farkı ödeyetrek hat çektirilebiliyor galiba. Ama VDSL feci pahalı. Ev için olmaz yani..

NosFFeratu,
1: Küfretmeyelim plz..
2: Türkiye, yurt dışı internet bağlantıları için dünyanın en gelişmiş fiber optik kablolarından birini kullanıyor. Fırtınıda sürüklenen bir geminin çapasının bu kablolara takılıp koparması kimsenin hatası yada suçu değil. O geminin bile suçu değil. Telekomu suçlayabileceğimiz tek konu, fiber optik kablolarda sorun çıktığında kullanılmak üzere yedek bir sistemi %100 oturtmamış olmalarıdır. Başka hiç bir konuda suçlayamazsınız ![signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
said:
ReSuRReCTioN, 26 Ocak 2005 18:04 tarihinde demiş ki:

PeaCe !!!
Canım arkadasım bak benim yazdıgım quotelerde yazıor..smiler için mesaj yazdıgın yerde destek sayfası linkine tıklıcaksın dedim...nedir bu inat yahu alalalal
kendin de bul birazda sorunu

ya salla tamam ben smile falan yazmıyorum kasmıyalım sımdı suçlu kım dıye auhahuauhahuauh yazıyom ok[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...