Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

o ses türkiye - tamay özaltun

Liebe

Öne çıkan mesajlar

hadise ile azizi bir koliye falan koyup yakabiliriz hakikaten ahahah

finale kalanlardan türkan kazansın istiyorum, aziz yapmacıklığın dibine vuruyor çok itici, performansları da rezaletti kaç turdur. emre de anca sempatiklikten yürüyor, duman performansı berbattı, bir de o gitarla 2 ölçü arpej yaptı bıraktı, dün de bağlama vardı elinde 2 tıngırdattı bıraktı neyin artistliği olm ses yarışmasında, çalamıyorsan alma şunu eline.

tamay kazansın istiyordum önceden ama son 2 performansı oldukça kötüydü elendi gitti. onun haricinde asude cemre olabilirdi o da elendi. onun dışında önemli değil benim için kim kazanırsa kazansın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

türkan kıbrıslı arkasında kıbrıs'ın desteği var. bir de 16 yaşında daha aile kızı havası var oradan kazanıyor. sesi de çok iyi tabi bence o ayrı. tertemiz okuyor şarkıları.

emre genç kızların sevgilisi. şarkıları da çok duygulu okuyor oradan kazanıyor.

aziz'in sesi de fena değil ama acun sene boyunca hadise'yi o kadar ezdi ki kadın mazlum oldu resmen. aziz'e gelen oylar aziz'in değil hadise'nin oyu. o yüzden yarışmayı da bu kazanacak.

rapçi eleman rap oylarıyla finale geldi ama daha ilerleyemez.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Finalde Türkan repçi oğlan Aziz ve Emre olacak. Ya Aziz ya da emre kazanır.

adam acun çıktı ya la :D

Tamay'dan şebnem ferah çıkartmaya kalktılar elde kaldı gırtlak. Pes daha iyi söylüyordu.

Türkan yarı finalde çok iyiydi dün seyretmedim ne söyledi bilmiyom bile ama whitney'i çok fena okuduydu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...