Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

patiden 8-10 kişiyiz sanırım. dışarıdan birkaç türk var galiba. bi de isveçliler var.

şu ultimatr zamanından kalma dede/nine uocular gelse, gündüzleri işyerinden scribe macro yapıp geceleri de champ vs aksiyona gelse olmaz sanki. ayıp ayıp...
Sosyal ağlarda paylaş

ben sildim o konuyu cunku sacmaliyordu adam. siteyi ziyaret eden birinin yeteri kadar averaj iq'su oldugu takdirde anliyor zaten osi ile alakasi olmadiginin serverin. oturmus 22 paragraf yazmis diyorki zamanim olsa ben yaparim bilgisayar muhendisiyim diye, lmao.. okadar yazmis yazdigindan ortaya cikan teksey neden inscriptionda fishing de para kazaniliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
var gene oynayan discoord da ya. tabi 20 kişi mi ne maximum gördüm geçen akşam.

beni baydı oyun o tadı alamadım. sadece craft yaptım oynadığım süre boyunca. herşey bitsin combat bir karakter yaratacaktım orda kaldım. hiç içimden gelmedi. kalabalık server olsa craft yaparak keyif alırdım goldunda falan da değilim. olmadı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Raiden donateleri aldi kacti galiba asdf .

Char kasmak kolaydi, LD'dekiler yardimci oldu. Gulduk eglendik ve cok birsey kasmadim digerleri gibi ama bir daha guvenip patiden diye kasmiycam ya... Şevkini kırıyorlar insanın. :)

Tree of life release i bekliyorum simdi :D

Total donation 15 euro. serverin total gideri reklam budgetiyla beraber 325 falan oldu su anda :) neyse hep yapmak istedigim birseydi sorun degil :P ama oyle donateleri aldi kacti diye bok atmak hos degil :) heleki kendi cebimden yaptigim birsey icin
Sosyal ağlarda paylaş

Skilleri kapatılmamış RunUO, OSI clone, casual bir pati serverı oldukça iş yapar...

diyerek, orta vadeli bir gelecekte tekrar bir hype oluşmasını sağlamak adına şimdiden seed atayım ve kaçayım.

Neyse iyi eğlendik gerçi 2-3 hafta. Yapımda ve yönetimde emeği geçen herkese teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

Skilleri kapatılmamış RunUO, OSI clone, casual bir pati serverı oldukça iş yapar...

Bunu başından beri söyledik de adam kendi zevkine göre açtı serverı. Bu kadar reklamla vs sadece pati değil, bütün dünya genelinde casual oyuncu toplar gayet. Bi dünya adam gelip bi bakıp meh çekti gitti..

Coldwind said:
Neyse iyi eğlendik gerçi 2-3 hafta. Yapımda ve yönetimde emeği geçen herkese teşekkürler.

Eh eğlendik evet, ona bişey diyemicem.

Hatta eğlenirken bolca düşünüp sonrasında üzüldüğüm zamanlar oldu. Bi champ'ten 5 ps nasıl çaldırır 15 kişi?

Ha bi de çaldığım ww'ler, dragonlar falan var. O da değişik bi deneyimdi.

Bi de söylemeden geçemicem, zor tuttum kendimi. Ya champ oluyor, Raiden yardım ediyim diye invul kaldırıp barracon'a kryss'le dalıp fare spawnlatıyor, invul kaldırınca çantasından çaldırdıklarına çok takılmıyım diyorum ama tutamıyorum kendimi, neyse sonra etraf fare dolunca invis basıp barracon'u champ spawnın diğer köşesine alıyor.
Ayrıca fire/terethan teleport noktalarına da kendi istemsiz gelip teleport olduğu için kapadı diye düşünmeden edemiyorum.

bi de craft'a koyduğun karakter kontrolündeki karakterlerin editlenmesini public izne vermeseydi iyiydi. art niyetli biri farkına varsa serverı terk ettiği günden beri kimse craft yapamıyor olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

xaty said:

Serverdaki online sayısı fake diyolar, 20'den başlıyormuş saymaya

başka şeyler de diyolar da kendi emin olmadıklarımı söylemiyim

abi yeter. tamam öldü işte server vurma artık asdfg
bundan sonra forumda en korktugum kişisin. 58 sayfa vurdu adam.

kendimi tutayım diyorum, beceremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

abi şunu akıllıca mantıklıca çarşaf çarşaf yazdık anlatamadık, beğenmiyorsan oynamayın diye kestirdi attı.

gerçi patide de var hata. şiperde şiper diretiyorsunuz. alın size şiper 3 gün oyna koy kenara. :P
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Coldwind said:

abi şunu akıllıca mantıklıca çarşaf çarşaf yazdık anlatamadık, beğenmiyorsan oynamayın diye kestirdi attı.

gerçi patide de var hata. şiperde şiper diretiyorsunuz. alın size şiper 3 gün oyna koy kenara. :P

it gibi farm yapmak gerekiyor çünkü. şiferde açıyorsun bi mage. donla gezerek bile adam kesebiliyorsun. öbür türlü yok lucktı yok yüzde bilmem kaç critti şiferci adam sıkılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...