Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

26 Ocak Knight Online Steam Release

Harvey

Öne çıkan mesajlar

said:
*Sunucu planlandığı şekilde 26 Ocak Salı Türkiye Saati ile 02:00 itibari ile açılacak, oyun dosyası indirme de aynı saatte hizmete girecektir. Oyun ilk açıldığında PUS kapalı olacaktır ve kısa bir süre boyunca kapalı kalacaktır.
*Yeni Steam sunucumuzun ismi Cypher olacak ve 2 kanal üzerinden hizmete açılacak.
*Eğer sunucumuzun kapasitesi beklenenin üzerinde ilgi görür ve yoğunluk yaşarsa, oyuncularımızın açıkta kalmaması için yeni alt kanallar açacağız.
*Tüm sunucular Moradon, El Morad, Karus ve ilgili Eslant haritalarında ek Military Camp barındıracak.
*Açılışta, Ronark Land oynanabilir tek PvP haritası olacak. Sunucumuz düzenli olarak yeni özelliklerin açılması ve aktive edilmesi ile güncellenecek, lütfen takipte olun.
*Oyun içi Power up Store üzerinden yapılacak her alışveriş için Knight Cash ihtiyacınız olacak. Knight Cash alışverişlerinizi Steam Cüzdanını kullanarak yapabilirsiniz. Bu alışverişlerinizde bazı sınırlamalar ve limit uygulamaları olabilir.
*Knight Cash ve USD kuru 1 USD için 100 Knight Cash olarak belirlenmiştir. Dikkatinizi çekmek isteriz ki, bu oran mevcut sunucumuzdaki 1 USD karşılığı 80 NPoint oranından farklıdır.
Mevcut USKO sunucumuzdaki NPoint bakiyesi Knight Online Steam sunucusunda kullanılamayacaktır.
*Bazı oyun içi alışverişleriniz size Bonus Puan verecek. Bonus puanlar normal Knight Cash gibi harcanabilir, Premium Paketleri gibi bazı bonus Cash kullanılamayabilir. Lütfen Bonus Cash kullanılamayan ürünlerimizin listesini inceleyiniz.

steam forumlarında baya yabancı var oyunu bekleyen
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

said:
*Sunucu planlandığı şekilde 26 Ocak Salı Türkiye Saati ile
*Knight Cash ve USD kuru 1 USD için 100 Knight Cash olarak belirlenmiştir. Dikkatinizi çekmek isteriz ki, bu oran mevcut sunucumuzdaki 1 USD karşılığı 80 NPoint oranından farklıdır.
Mevcut USKO sunucumuzdaki NPoint bakiyesi Knight Online Steam sunucusunda kullanılamayacaktır.

steam forumlarında baya yabancı var oyunu bekleyen

ben bunu release'de oynamıştım. oyunda ingilizce konuşuyorduk. daha sonra ara ara oynadım zaten türkler leş olduğu için hep yabancılarla takıldım. hatta benim oynadığım serverda bütün iyi guildler hep yabancıydı. türk olarak çok çabuk gaza gelip bi halt beceremeyip sönen millet olduğumuz için. bi ara israil vs filistin hype'ı olduğunda bütün türkler filistin bayrağı koyuyordu armalarına. bunlar serverın 1st ranking kılanı mıydı ne israil bayrağı koymuştu uyuzluğuna, çıldırmıştı millet hehe.

yukarıdakini de kesin steam'in güzel TL kuruna karşı yapmıştır çakal türk publisher. :D

download açıldı bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

ks atmadan oynayın efendi gibi.

öf steam forumlarını temizlemeyi bırakırlarsa güzel arşiv olur orada :P. Dramalar felan...
Yanlız dh ye bi baktım burada konuyu görünce. Adamlar hype yapmış abi.. Bir kaç dakika kaldı dayanamıyorum bir sigara içeyim vs..

Şu oyunun çıkmadan önceki hali.

http://i.imgur.com/6C00EAz.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...