Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir dogum gunu nasıl gecer

Llama

Öne çıkan mesajlar

yarın benım dogum gunum kız ardasımla gecırmeyı planlıyorum ama ne yapacagımız konusunda bır sey bılmıyorum lutfen yardım edın bana :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah bi cafe'de güzel bir kahvaltı'nın ardından istiklal'e gidilir sinema veya tiyatro ya girilir. çıkışta bikaç mağaza ve bilimum para harcanacak yerler gezilir karın doyurulur. Akşama küçük, yorucu olmayan daha çok dinlendiren güzel bi bara gidilir içilir, muhabbet edilir. Gece de eve çekilip vücutlar paylaşılır.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman akşama kadar evde oturulur gece vücutlar paylaşılır.[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 08 June 2003 16:11 tarihinde demiş ki:
O zaman akşama kadar evde oturulur gece vücutlar paylaşılır.[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Vücutlar paylaşılmadan geçmez yani gün :-)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

E güzelim gitme sinemaya tiyatroya. Hava çok sıcaksa akşama çıkıp gidersiniz biyerlere bi bara falan. oturur adam gibi içip muhabbet edersiniz dans edersiniz. Sadece sevgilinle kutlama arkların da gelsin derim ben. Ama sen bilirsin tabi.

Gece de vücutlar payla.. neyse onu söledim zaten galiba[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Sosyal ağlarda paylaş

Çok özel bi günmüş diye heyecanlanma, şimdiden planlar yapma, düşünme. Herşey kendiliğinden gelişsin, daha keyifli geçer böylece. Hiçbişey yapılmassa da hayalkırıklıgına uğramamış olursun. Kişinin kendi doğum gününü kendi isteğiyle kutlaması da saçma geliyo bana senle alakalı değil bu genel görüşüm.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

benım nıyetım yok sadece dolasmaya eglenmeye ıhtıyacım var o yuzden de bı fıkır edınıcem burda yazılanların hıc bırını yapmaya nıyetım yok tabıkı ama yınede bı fıkar kalır aklımda en azından bende dısarı cıktıgımda reskele hıc kafamda olmayan bı yere gıtmeyı ısterım[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 08 June 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
Sabah bi cafe'de güzel bir kahvaltı'nın ardından istiklal'e gidilir sinema veya tiyatro ya girilir. çıkışta bikaç mağaza ve bilimum para harcanacak yerler gezilir karın doyurulur. Akşama küçük, yorucu olmayan daha çok dinlendiren güzel bi bara gidilir içilir, muhabbet edilir. Gece de eve çekilip vücutlar paylaşılır.[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Wacky yazdıkları normal şeyler sen bence farklı bişiler dene ama WAcky küsel anlatmış yane :D[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 09 June 2003 10:23 tarihinde demiş ki:
adamın doumgünü şimdi başlıyo asıl.

iyi ki doğdun ;)[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

hehehe
ılk zamanında kutlayan ınsan[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 08 June 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
Gece de eve çekilip vücutlar paylaşılır

lol süper laf
mutlu yıllar bu arada.. [hline]get bored..

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 09 June 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 09 June 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 16 yıl sonra ...
On 08.06.2003 at 14:02, Llama dedi ki:

yarın benım dogum gunum kız ardasımla gecırmeyı planlıyorum ama ne yapacagımız konusunda bır sey bılmıyorum lutfen yardım edın bana :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...

senin allah belanı versin çocuk

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...