Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adore Kedi Evi

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Nezih site içi, iş yeri civarı falan anca oralara koyulur. İstediğin kadar sağlamlaştır yani illa söken çalan birisi çıkar, koyduğumuz kapkacak kalmıyor sağda solda bu mu kalacak.. Fabrikada sorun etmezlerse var birkaç kedicik buralarda, onlara alayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

monte haldemi geliyor bu? adore u severim zaten, fiyat/performans konusunda cok iyiler cogu urunde, ikea cogu zaman zayif kaliyor bunlarin yaninda

2-3 tane alip bahceye atabilirim ya, acik garajda kediler zaten. cardaktaki banklarin altina 4 tane koysam kimsenin ruhu duymaz :D

hos gerci bizim kapici hain, butun apartman sevdigi halde gidip millete insanlar istemiyor diyormus oysa istemeyen kendisi, toplayip toplayip ozgurluk parkina atiyordu hayvanlari orda daha iyi yasiyorlar, besliyorlar keyifleri yerinde diye.
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane tahtayı birbirine tutturamayacaksanız hiç bir şey demiyorum size ya lego falan da mı oynamadınız küçükken

http://images.hepsiburada.net/assets/Mobilya/1500/Mobilya_2989289.jpg

şunu aldım adoreden yapmam 1 saat falan sürdü anca, zaten çok basit genelde adamların montaj sistemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

monte degilse zor ya :( burda monte ettirmek istesem sirf onun icin 20 kagit alirlar parca basi, elektrikli tornavida olsa kendim yapardimda elle beceremem meh. kesitte cunki klasik demonte mobilyalarda olan zimbirtilardan yok

çivi çekiç halleder bunu yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

4 tane tahtayı birbirine tutturamayacaksanız hiç bir şey demiyorum size ya lego falan da mı oynamadınız küçükken

http://images.hepsiburada.net/assets/Mobilya/1500/Mobilya_2989289.jpg

şunu aldım adoreden yapmam 1 saat falan sürdü anca, zaten çok basit genelde adamların montaj sistemi.

arkadasim laf sokmadan once okumayi ogrensek bi? :D

adore un standart urettigi mobilyalarda montaj yerleri var. allenlerle cok rahat takiyorsun, mobilyaci 700 lira istedi diye inat butun odami kendim birlestirdim ben 2 gardrop, bir masa, bir tuvalet, bir sifonyer, 3 kitaplik

bu sattiklari hasar alan parcalardan, oturup buna gecme yerleri vs yapmamislar, civi ilede zor olur kalin cunki baya, benim kol gucum yetmez zaten o kadar buyuk civiyle

en guzeli elektrikli tornavida bunun icin, hot glue da olrudu gerci ama acik alanda cabuk kurur yagmuru, gunesi yiyince ki agir malzeme. hot glue ile anca mukavva, kopuk vs yapiyorlar. bi ruzgarda hayvanlarin ustune coker diye korkarim hani
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

sdfgs ciddi değildim ya güle güle kullan

ben de bu kadar ciddi cevap yazmak istememiştim niye öyle olmuş ki :D

@glad ekşide bu haberi okuduğumda içinden vida çıktığını yazmışlardı sanki, şimdi görsele baktığımda pek vida yeri yokmuş gibi gözüküyor bilemedim ama o dandirik suntaya çivi çakmak da çok zor olmasa gerek yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...