Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Audio Book

bingildak

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
GERGE said:

İkisini birden okudum, evet. Açık ara Dresden diyorum. Sanderson okuyacaksanız Stormlight öneririm.

En beğendiğim sesli kitap Kingkiller bu arada.

bi başlıkta stormlight mistborn ile ilişkili yazmışsınız. o kadar kritik bi bağı yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hacılar yanlız stormlight ın bitmesine daha cooook var. yıllarca kitap bekliycez...

mistborn dan daha iyi ama mistborn bitti şu an. warbreaker, elantris gibi yine cosmere de geçen tek kitaplar da okunabilir sandersondan. hatta warbreaker (çok şart olmasa da) stormlighttan önce okuyunca çok güzel oluyor.

bu yazdıklarımın hepsinin audiobook ları çok iyi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
On 06.03.2018 at 22:33, fenris dedi ki:

hacılar yanlız stormlight ın bitmesine daha cooook var. yıllarca kitap bekliycez...

mistborn dan daha iyi ama mistborn bitti şu an. warbreaker, elantris gibi yine cosmere de geçen tek kitaplar da okunabilir sandersondan. hatta warbreaker (çok şart olmasa da) stormlighttan önce okuyunca çok güzel oluyor.

bu yazdıklarımın hepsinin audiobook ları çok iyi bu arada.

Böyle bir öneri soracaktım zaten yazılmışı varmış. Mistborn 2 bitmek üzere, keyiften çatlıyacağım, nasıl güzel öykü ne muhteşem seslendirme bu böyle. Üçleme bitince WHEEL OF TIME dinleyeyim diyordum ama sanırım Branden Sanderson'a devam edeceğim birkaç kitap daha.

ÇOK sevdim çok.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

audible trial amazon hesabında prime üyeliği aktifse (tr prime bile olsa) 2 credit veriyor şu an aklınızda olsun, her şeyde kullanılabiliyor creditler güzel

Amazon Prime Members Get More

Audible is an Amazon company. Prime members get any 2 titles free with an Audible Premium Plus trial.

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

eisenhorn ilk 2 kitabı indirdim ben de birinci bitmek üzere ?

bu audiobook işi çok saçma geliyordu bana ve hiç denememiştim ama yürüyüş yaparken, yoldayken (şöför sen değlsen) vs kısca kafada düşünce yokken çok güzel oluyormuş baya sevdim bu işi okumaktan iyiymiş. ama aynı anda en basit şeyi yapayım diyince kopuyorum, mesela telefonda bi outlooka bakam diyorum bi maile girdiğim an okuyan elemanın söylediği şeyleri anlama yetim gidiyor geri almam gerkeyo aeasdf.

hiçbir 40k kitabı abonmanlığa dahil değil bu arada baktım, hepsi paralı veya üyelikten gelen credit basmalı, bu plus cataloga dahil seriler olsa biraz gülze olurmuşama black library açgözlülüğü izin verir mi vermez

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dediğiniz gibi sadece ona odaklanınca çok iyi ama kafanız doluysa direkt farketmeden kopuyosun. sonra da geri al vs uğraşıyorsun. bi ara günde 3 saatim serviste geçiyordu ve stormlight serisi gibi tuğla kitapları sadece yolda bitiriyordum. bi kere hesapladım sadece serviste 1 ayda 4000 sayfalık kitap serisi bitmişti. o noktada inanılmaz vakit değerlendirmiş oluyorsun.

ne zaman iş değiştirip kendim araba ile gidip gelmeye başladım kitap okuma/dinleme yalan oldu. bi ara tekrar gaza gelirim diye üyeliği iptal etmedim. 30 kredi fln biriktirip kütüphaneye bastım kitapları?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...