Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forgotten Myths TCG

tunca

Öne çıkan mesajlar

Remakeini Alphaya cikardik kısa bir süre önce, android ve pc olarak mevcut iosa da yakinda cikacak. Ben arada oynuyorum guzel bir degisiklik oluyo hearthstone'un tekduzeligine, metasi oturmamis durumda ve sık sık guncellemelerle yeni deck kurma keyfini devam ettirecek. Oyuncu cok fazla yok, burdan gelenlere cesitli guzellikler de yapariz ;). Draft ve arena benzeri sistem yapilacaklar listesinde, her turlu onerilerinize açığız.

http://www.forgottenmyths.com
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu dizayn eden kişi yerli, geliştirmesini de biz yapıyoruz biz de yerliyiz.

ne kadar para gerektigiyle ilgili çok isabetli bi tahminim yok o yoldan geçmediğim için.
trade benzeri sistem olarak auction house ve gold karşılığı fazla kartlarını satmabilme olanağı var. bunun dışında her ay ilk 200 e giren ve belli bir monthly honor a sahip oyunculara coin ve emerald(paid currency) ödülü var, single player questlerinden, level atlamaktan, rank atlamaktan gelen ödüller var.

Ek olarak alpha-beta süresince oyunun forumunda report ettiğiniz bug oranında emerald veriliyordu hala devam ediyor mu öğrenince söylerim.
Sosyal ağlarda paylaş

farklı boosterlar var, oyuna başladığında erişimin olan kırmızı beyaz ve siyah boosterlar 3k, single player her winden 100 üstü gold geliyor

battleground winlerinden de 200 üstü rakibnin graveyardındaki kart oranında fazladan coin geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

hacı foruma not enough pvp point diyip post attırmıyor, çılgınca saçma bişey bu derece early'deyken iş, bug report edemiyorum.

siyah deckim
kırmızıya karşı oynarken iki kere yaşadığım bug:
düşmanin attackinglerinden en sağ slottakinin üstüne çift tıklayıp kartı büyütmeye çalışırken, sanırım tam phase geçişinde abanınca, kart büyüyüp ortada stuck oluyo ve öldürene kadar ekrandan çekemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Forumu modere eden biri olmadığı için öyle bi çözüm bulunmuş sanırım spame vsye karşı ama bence de çok mantıklı değil. End phase e basmadan otomatik geçiş sırasında oluyo di mi tekrar edebilirsem emerald ekleriz ekantına.
Sosyal ağlarda paylaş

yok end phase diyorum, karşı taraf oynarken bana gelmeden önce çok abanınca onun kartına oluyo sanki

bu arada connector olmayacak mı, her yeni sürümde full download mu yapmak lazım

edit: wtf, out of date dedi, yenisini indirdim aynı versyon, giremiyorum

edit2: şimdi upload olmuş galiba :)o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...