Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

Trias

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

Xaenin said:

goldbären said:

önceki sayfalarda sabancı burssuz tayfasının birbirinin yardımına koşa koşa gelmesi de pek bir sevimliymiş.

Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli?

Abi objektif olarak diyorum, değil. Benim gördüğüm 2 yerde sana takıldı adam (ki ben de takıldım orda) biri sinema sistemi konusunda "30k dan az harcayan kesinlikle keyif alamaz" mesajındı, biri de komni bozuldu konusunda "benim ki de 3. kattan yukarısını ısıtmıyo" mesajındı. E burası da internet yani... :):)

Ha görmediğğim bi muhabbet döndüyse bilmiyorum.

edik. adam zaten kendi gelip gıdısından bir tutam şerbet akıtmış.

Evet sürekli diyerek abartmış olabilirim ben de sdfs. Yani ama zaten 2-3 ayda bir yazıyorum belki, onlarda da cörp diye laf yiyince dedim yanlış bir şey mi söyledik zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Penthesilea said:

valla acik konusmak gerekirse arkadasin bedduasi bir nevi tuttu, blizzard'dan ayrildigindan beri valiz + airbnb seklinde yasiyordu, ben homeless diye introduce ediyordum arkadaslarima. 5 sene once o benim LA'e tasinmama vesile olmustu simdi ben onun seattle'a tasinmasina vesile oldum, artik evi var. o hala geziyor gerci home office calistigi icin. improbable'da bu arada, keyifler yerinde hepinize selami var.

ne güzel hayatlar var ya
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda terror estiren bi sabanci tayfasi var bir de kal tayfasi var
bunlar ayni kisiler de olabilir

aralarinda duzgun insanlar olsa da, buralarda sacma sapan davranip duruyorlardi. Adamlarla tartisirsin guzel guzel birden ekurileri gelip sallamaya baslar, adminler de bunlara yakin oldugundan sacma sapan olaylar doner vs vs
klasik pati bizim coplugumuz psikolojisi, belki o zamanlarda o yaslarda oyle oluyordur insan, simdi gelseler ayni seyi yapmazlar heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

zamaninda terror estiren bi sabanci tayfasi var bir de kal tayfasi var
bunlar ayni kisiler de olabilir

aralarinda duzgun insanlar olsa da, buralarda sacma sapan davranip duruyorlardi. Adamlarla tartisirsin guzel guzel birden ekurileri gelip sallamaya baslar, adminler de bunlara yakin oldugundan sacma sapan olaylar doner vs vs
klasik pati bizim coplugumuz psikolojisi, belki o zamanlarda o yaslarda oyle oluyordur insan, simdi gelseler ayni seyi yapmazlar heralde.

KAL a laf ettigini duymayayim abi, kostanza gelir okulunu atese veririz
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bide bu kaldır sabancıdır bunların niye hala adı geçiyor arkadaş. Benim de okulumun adı geçsin ben de artık forumda terör estireceğim. Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi adını titreyerek anacaksınız

Benim lise de Huseyin Yildiz Anadolu Lisesi. Saflari birlestirmek adina Huseyin Anadolu Lisesinde orta yolu bulalim mi korilim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...