Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

Trias

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

valla acik konusmak gerekirse arkadasin bedduasi bir nevi tuttu, blizzard'dan ayrildigindan beri valiz + airbnb seklinde yasiyordu, ben homeless diye introduce ediyordum arkadaslarima. 5 sene once o benim LA'e tasinmama vesile olmustu simdi ben onun seattle'a tasinmasina vesile oldum, artik evi var. o hala geziyor gerci home office calistigi icin. improbable'da bu arada, keyifler yerinde hepinize selami var.

ne güzel hayatlar var ya
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

önceki sayfalarda sabancı burssuz tayfasının birbirinin yardımına koşa koşa gelmesi de pek bir sevimliymiş.

Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

goldbären said:

önceki sayfalarda sabancı burssuz tayfasının birbirinin yardımına koşa koşa gelmesi de pek bir sevimliymiş.

Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli?

yav yok be abi sonuna gülücük koymayınca öyle duruyor işte. :)-D;)(:P):P

hepsine koyunca da sipeyskeyk gibi yes man duruyor, ortası yok bu işin...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

goldbären said:

Abi objektif olarak diyorum, değil. Benim gördüğüm 2 yerde sana takıldı adam (ki ben de takıldım orda) biri sinema sistemi konusunda "30k dan az harcayan kesinlikle keyif alamaz" mesajındı, biri de komni bozuldu konusunda "benim ki de 3. kattan yukarısını ısıtmıyo" mesajındı. E burası da internet yani... :):)

Ha görmediğğim bi muhabbet döndüyse bilmiyorum.

edik. adam zaten kendi gelip gıdısından bir tutam şerbet akıtmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...