Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baba2

fenn

Öne çıkan mesajlar

DavidMills said:

Sonra niye akp %60 adsfsfs..Sizin gibiler yüzünden işte. Adamlar 3 er 5 er ürüyo, sen hakkını devrediyon..

Umarim universitede akp ye atip tutup is bulmaya gelince torpil diyerek abi ayaklarina yatmiyorsundur ! Konu siyasete girsin istemiyorum ama bu zamana kadar oy verdigim partiler 1. Olamadi diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

öncelikle tebrikler.

2 çocuk çok zor iş ya. feci masraflı. valla anam babama helal olsun diyorum 2 yaptıkları için. ben 1'den yukarı çıkmam muhtemelen. ha ola ki ikiz doğar falan o fena :D

hele düşünsene zaten var bi çocuk, ikinciyi yapıyorsun ikiz falan abbboooo :D

Masraf olayi cok dogru ama tek kardes oldugum icin biliyorum ve tek cocuga karsiyim
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

DavidMills said:

Sonra niye akp %60 adsfsfs..Sizin gibiler yüzünden işte. Adamlar 3 er 5 er ürüyo, sen hakkını devrediyon..

Umarim universitede akp ye atip tutup is bulmaya gelince torpil diyerek abi ayaklarina yatmiyorsundur ! Konu siyasete girsin istemiyorum ama bu zamana kadar oy verdigim partiler 1. Olamadi diyeyim.

sana dememiş :(
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Adsffss. Yok be torpillik bir durumum yok, aksine acınacak haldeyim esasen. Bende de 2 tane var, Esh i gazlayım ayağına yazıdm onu. Ayrıca doğru yazdığım. 20 sene sonra AKP %85 diye ağlarsınız adsds..

Ben üzerime düşeni yaptım..2 tane yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

fenn said:

Adsffss. Yok be torpillik bir durumum yok, aksine acınacak haldeyim esasen. Bende de 2 tane var, Esh i gazlayım ayağına yazıdm onu. Ayrıca doğru yazdığım. 20 sene sonra AKP %85 diye ağlarsınız adsds..

Ben üzerime düşeni yaptım..2 tane yeter.

Pardon ya. Asiri yorgunluk , stres vs ile anlayamamisim lafi. Cokta dogru soylemissin (tu) :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...