Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu açmaya tırsıyorum

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Evet abi yanlış duymadınız. Ben konu açmaya korkuyorum. Bugün bir konu açtım.

Evet konu illegal bir iş içindi. Burada açılmış zibilyon tane illegal konu sayarım size neyse sorun bu değil.

Sorun konunun kilitlenmeside değil. GERGE öyle uygun gördü kilitledi.

Benim anlamadığım konuyla en ufacık bile bir ilgisi olmayan kişiler neden sırf COOL görünmek için konuya yorum yazma gereğinde duyuyorlar anlamıyorum.

Her konu açarken düşünüyorum "ulan acaba ne diyecekler" diye. Neden böyle son 5 senedir konuları birkaç kişi haricinde kimseye ciddiye almadan sırf yazmak için yazıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Konu Disi'nda baska yasadisi is icin konu varsa goster kitleyeyim abi, gorunce kitliyorum. Baska bolumde kitlenmiyorsa ben ne yapayim?

Ilk sayfada sana cevap vermisler, eger verilmeseydi ben verip kitlerdim bu arada, duz kilit vurmuyoruz burada =)
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Evet konu illegal bir iş içindi. Burada açılmış zibilyon tane illegal konu sayarım size neyse sorun bu değil.

surdaki savumayı yapmıssın

http://t24.com.tr/haber/romada-1800-yillik-tarihi-sutuna-ismini-yazan-turk-ogrenciye-para-cezasi,321371

Pluton said:
Neden böyle son 5 senedir konuları birkaç kişi haricinde kimseye ciddiye almadan sırf yazmak için yazıyor ?

Burdaki sorunun cevabıda ifade özgürlügü, en sacmasını bile söylicek olsan söyleyebilirsin. -Hakaret faln gibi seyleri savunmuyorum-
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Konu Disi'nda baska yasadisi is icin konu varsa goster kitleyeyim abi, gorunce kitliyorum. Baska bolumde kitlenmiyorsa ben ne yapayim?

Ilk sayfada sana cevap vermisler, eger verilmeseydi ben verip kitlerdim bu arada, duz kilit vurmuyoruz burada =)

Yok abi zaten sana birşey dediğim yok.

Fistan said:

konu açmaya korkuyorsun
neden?
konu kurallara aykırı çünkü

Konunun kurallara aykırı olup olmaması meselesi değil. İlk baştada söylediğim gibi bu forumda zibilyon tane illegal konu sayarım.

Sorun KONU HER NE OLURSA OLSUN bir şekilde troll ve dalgaya alınma meselesi. İnsanları küçük düşürmeye çalışma çabaları.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticiği paticik yapan şeylerden biri bu işte yapacak bişey yok. Pazar Alanı'ndaki başlıkların %90'ı trolleniyor. Burası zaman geçirip geyik yapılan bir forum, oturup tüm başlıklara kravatlı takım elbiseli insanlar cevap yazmıyor. Trolleri göze alıp konu açıcan ya da trollenecek konularda yazıcan, çaresi pek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticigi paticik yapan sey bu degil ne yazikki. Unuttuysaniz acin bi bakin eski konulara, nasil guzel WOT'lar dosenmis bi gorun. En ayarsiz laf sokani bile lafi sokabilmek icin oturmus ufak capli AR-GE yapmis, konuya katkisi olmus.

Simdikilerde bunlardan eser yok. Anca ona buna koylu desinler, bilip bilmeden satis baltalasinlar, "bak simdi nasil trolluyorum" diye dolanip sacmalasinlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

blizzardın weapon modellerini çalıp silkroada uyarlamayı bende görsem bende dalga geçerdim.

burada konuyu açanın ciddiyeti asıl etken sanırım.

Niye dalga geçerdin ? Hayatında kaç tane şeyi doğru yaptında bununla dalga geçebilecek KAPASİTEYİ kendinde görüyorsun ?

Daha doğrusu beni ne kadar tanıyorsunda benimle bir konu üzerinden DALGA geçebilecek kapasiteyi kendinde buluyorsun ?

Ben seninle dalga geçilebilecek 70 tane konu bulabilirim ayak üstü bunlardan birtaneside kayıt tarihin. Senden 10 sene önce kayıt olmuşum ben bu foruma ve mesaj sayım seninkinden 2.000 fazla. 13 senede 7.9k mesaj atmışım. Sen 2 senede 6k mesaj atmışsın.

Ya işsizsin oturup her gördüğün topic'e yorum atıyorsun. Yada çocuksun madalyam var diye seviniyorsun.

Neyse herşey bu arkadaşa patladı gibi oldu ama iyice tadı kaçmaya başladı gerçekten. Yıllardır burda tanıdığım adamlar var bir konu üzerine WOT yazardı bizde saatlerce okur, o konuda tartışırdık.

Geyik yapacaksanız yıllar evvel önce Garbage bölümü açıldı gidin kafanıza göre enseye şaplak g.te parmak takılın abi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...