Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valor Ultima Online

gypsy

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
biraz vakit geçirdim.

facebook adresindeki fotolar ne zamandan kalma bilmiyorum.
hiç öyle bi kalabalığa denk gelmedim. Brit bank bile hep bomboş olur.

genel olarak oldukça iyi bi shard ama player bulamamış bi türlü.

ayrıca pvp dengeleri tamamen warriordan yana düzenlenmiş.
mage leri niye bukadar yerin dibine nerflediklerini anlayamadığım sunucu. Belki de bunun için oyuncu bulamıyolar, nede olsa türk uo kitlesinin geneli mage oynar.

ara ara takip ederim forumlarını, bi tuhaftır. warriorlar pvpyi domine etmesine rağmen halen warriora buff, silahlara buff diye konular açılır. silinen konular hakaretler vs vs.

standart türk sunucusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Editlik bir durum yok oyuncunun birisine allah kitap küfür ettiler. Oyuncu da .rapor komutu ile küfür edenleri şikayet etmek yerine ss alarak din elden gidiyor ey ümmedi muhammedüüüü KAMİ SAMAAAA :(:( diye her tarafa upload etmeye başladı.

Ss ile ceza verilmediği ve .rapor komutu kullanılmadığı anlarda konuşma logları tutulmadığı için küfür edenler herhangi bir ceza almadı.

Küfür edilen kişi tüm uyarılara rağmen ssleri ısrarla foruma koymaya devam ettiği için forumdan banlandı. Devamında page helper yetkisi ile (eski oyuncularda yeni oyunculara cevap verebilmeleri için pagelere cevap yetkisi var) page atan kişilere saçma sapan cevaplar (edit medit) vermeye başladı. Bunun ardından oyun içerisinde bulunan hesapları da kapatıldı.

Sunucudaki eşya sayıları şu şekilde:

eşyalar

http://valor.gen.tr/img/silah_sayilari.jpg

Listedeki silahların çoğu banlanan oyuncunun da yakından tanıdığı, olaylarla alakası olmayan 7/24 dungeon farmlayan Kesembe adlı oyuncuda. Sadece magical mage robe'ların çoğunluğu edit olduğu iddia edilen kişinin elinde bulunuyor. O kişi de sunucunun başından beri forum chatte al sat yaparak herkesin elindeki robeleri ucuzdan topladı, zaten bunu da sunucunun başından beri oynayan herkes biliyor.

30 yaşında adamlar kılıç kalkanlı chat oyunu için birbirine küfür edip, bana küfür ettiler ciem bey diye bana ağlıyor. İnsan gerçekten hayret ediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
edit kırla gidiyor, edit diyeni banlıyorlar heryerden sonra üstünü örtüyorlar.

2-3 sistem yapmışlar kendilerini kral ilan ediyorlar lamer dolu player yok zaten bot kaktırmışlar

bknz : http://hizliresim.com/81k62A

yöneticileri sağda solda ahkam kesiyor çoluk çocuk serveri
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...