Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş Konusu

Zealotone

Öne çıkan mesajlar

Valla dostum konu gözümden kaçmış görse idim kendi fikirlerimi meslektaşın olarak sana sunardım.(Elektrik mühendisisin sanırım) gelelim konuya, oturarak mühendislik yapılmaz, mühendis olan adam gezer, görür, araştırır kafa yorar, çözüm üretir.Bende zamanında büyük bi firmada 2 yıl test mühendisi olarak çalıştım.Ortamı şartları az çok biliyorum.Evet çelik işi pis iştir, ağırdır ortamı.Ama kazancıda iyidir.Ben olsam izmire giderdim hiç düşünmeden.Sana daha çok şey katardı emin ol.Bende çalıştım o ortamları gördüm biliyorum herşeyi ile o sebepten bu kadar rahat konuşuyorum.Tecrübe mühendislikte önemli bir unsur.Tecrübeni kazanırsın 2 3 5 sene sonra daha büyük bir yere gidersin.ben best'i kötülemiyorum test mühendisliğini falan.Bilemiyorum ne yaşadın neden pişman oldun ama keşke izmire gitseydin.Yukarda anlattım onca yerde mühendislikyaptım çalıştım ağır sanayi olsun, test mühendisliği olsun ama hepsi benim için birer basamak oldu tecrübe kazandım sonuç mu? Şimdi Türkiye'nin en büyük şirketinde mühendisim.Zamanında onca tecrübe'nin karşılığı bu oldu.Neyse Allah yolunu açık etsin kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...