Jump to content
yazuach

Paragon

Öne çıkan mesajlar

§ 08 Nis 2016, 11:08
trathias said:

bu deck buildingi ve açtığımız kartların ne olduğunu bilale anlatır gibi anlatan bi yer var mıdır ?

Sımdı soyle her heronun kendıne ozel card typları var. Heronun resmıne geldıgı zaman cıkıyor ustunde. Mesela fury,corruption,growth gibi bı hero fury+corruption ise grownt cardlarını kullanamıyorsun o hero uzerınde. Onun dısında universal her heronun kullanabılecegı cardlar var. Upgrade olayı ıse soyle ana kartın uzerınde yazan ozellıkler upgrade edılebılıyor(equipment cardların yanı) yanı ana kartın damage+crit veriyorsa bu karta upgrade ıle sadece damage ve crit ekleyebılırsın hp ekleyemessın gıbı.Onun dısında hero buıldı soruyorsan orası bıraz sana kalmıs ben adc oynuyorsan crıt+damage kasıyorum ama attack speed +damage kasanlarda var mesela.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2016, 18:52
ben ps4 e 3-4 maç attım da meh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Nis 2016, 12:32
Kaydoldum bugün de bekleyemem open beta çıkmasını, aldım Kinguin'den 20 liraya key. Paragon-Gigantic-Paladins iyi oldu şu aralar değişiklik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Nis 2016, 15:26
Başından kalkamıyorum oyunun. Bugün yapımcılardan master founder pack istedim onu da gönderdiler. Skinler falan harika. Hero azlığı tek eksisi şu an. Bi de başta kartlar çok sıkıntı. Millette deli deli kartlar var. Sakın 5v5 girmeyin başlarda, karşıya hep manyak kartlı premadeler geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Nis 2016, 17:09
O kart olayı çok sıkıntı gerçekten. Oyunda benim en rahatsız olduğum olay diyebilirim. Sanırım movement speedi falanda artırmışlar bakmıyorum bir süredir. Girip bir ara tekrar bakmak lazım. Umarım o kart olayına çözüm getirirler. Gigantic ve bu moba olarak çok iyi geliyorlar bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Nis 2016, 22:29
dikkat aksiyon içerir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 May 2016, 13:18
abi saka maka oyundan sıkıldım o kadar ovdum ovdum sonrada skılıp hosa gerı dondum:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 May 2016, 13:21
ben de 3 oyun sonunda bıraktım ya. slow pace + oyun yoruyor her şeyi micro yönetmen gerektiği için. item olayını da zerre özlememişim lan mobada bunu anladım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2016, 07:19
gunler sonra bi gireyim dedim yok yine baydi 2 oyunda cıktım:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Ağu 2016, 15:48
free mi şimdi bu ? (kusura bakmayın tüm postlara bakamadım.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Eki 2016, 11:46
yokmu oynayan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2017, 16:23
tr den ping durumu nedir?
oynamayı düşünmüyorumda merak ettim. Sanki ilk zamanları ping sıkıntısı vardı diye aklımda kalmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...